TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Francis Underwood @go2bed
#reach: 34354   ( 992nd )
#followers: 1425   ( 2306th )
#1
@ddimkooooo од каде бе извира ваква омраза кај младинава.Стварно некој работи се излезени од контрола
3ReTweets31Favorites·Details
#2
Ивона имаше доблест да признае дека затајувала данок...Велија ваш каде е да признае!!!
6ReTweets11Favorites·Details
#3
Фино што го разрешија, парите дали ги врати??
2ReTweets9Favorites·Details
#4
@atortevski @firerot_ тргнала накај УЈП ама ја утнала зградата...јеби га , се дешава
2ReTweets7Favorites·Details
#5
Јас би станал во 02:00 да гледам брзо лизгање .... Jutta Leerdam https://t.co/yExRXUKZZe
0ReTweets12Favorites·Details
#6
Гледам тема за попладнево “Скопјани версус Провинција“.Ова е уште еден доказ ..................... МАЛКУ СМЕ АМА СМЕ ГОВНА......
1ReTweets6Favorites·Details
#7
@jungle_dancer истите тие сега станаа релативизатори.... ТАЖНО
2ReTweets3Favorites·Details
#8
@Shankerot @AnaFiljana дел од вината овде ја имаме и ние граѓаните.Толку некултурен, невоспитан , себичен народ не сум видел.Луѓе има табла , фино си пишува.Имајте малце почит.За нас само рампа доле и строги казни
0ReTweets8Favorites·Details
#9
@ArslaJeMeniBog друже ние во Карпош сами си носиме во училиште тоалетна, сапун и влажни.Вас ве частеле до сега
0ReTweets8Favorites·Details
#10
Голема скокалница , ФИНАЛЕ..се делат медали... МРТ ВИ дава Русија-Америка , небитен натревар во група.Зашто воопшто постои МРТ
0ReTweets7Favorites·Details
#11
@WaiterMKD и Хитлер сакаше да ја гасифицира цела европа па пропадна проектот
0ReTweets7Favorites·Details
#12
@sbogoev @Bufceto може ли додека чекаме да се реализира планот (може месеци да поминат) , вие како општина да реагирате до МВР да има контроли.Ние кога пријавуваме никој не презема ништо.Не чекајте да се случи некоја трагедија , касно ќе биде тогаш
1ReTweets4Favorites·Details
#13
Сега фали СДСМ да излезе со тезата дека ДПМНЕ намерно силува млади девојчиња по домови.После тоа може да упатиме молба до Северна Кореја да не погоди со нуклеарка една
1ReTweets4Favorites·Details
#14
Не се срамат МЗТ вака што се брукаат кај стигнат.
1ReTweets3Favorites·Details
#15
@janagochevska @KatttP особа на соседна маса на ФБ, пријател на ФБ. После 5 мин се појавува како friend suggestion.Све не пратат , немој да се чудите :)
0ReTweets5Favorites·Details
#16
Дали имаше потреба Макфакс да објавува видео од извлекувањето на телата на починатите планинари.Имаат ли новинариве малце човечност во себе.Не страдаат ли доволно фамилијата и пријателите....СТРАШНО
0ReTweets5Favorites·Details
#17
@sbogoev @Serkme_ @OpstinaKarpos лупнете им забрана за работа.
0ReTweets5Favorites·Details
#18
@BorjanJovanovsk @imanolev За Велија кога затајуваше данок , слабо нешто вакви досетки имаше
0ReTweets5Favorites·Details
#19
@alegorija @Groupermk леле фацава на девојкава.....хахахаха.....триаголник.... 😂😂😂
1ReTweets2Favorites·Details
#20
@alegorija да ги купиме..конечено да решиме мистерија што прават за тие пари :) https://t.co/MekLvGfvSh
1ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Битолчанкаbit0lcanka31
2Алегоријаalegorija21
3Др Арсланагићarslajemenibog19
4Стефан Богоевsbogoev17
5Mindрluмbеrmindplumber15
6Брумхилдаhildithewitch15
7Angélique™ladamedumonde8
8🇩🇪 Ладен главуч МКdolnacrta8
9Парго™parg07
10EmptyPersonadarkhour_seeker7