TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Еј Бреј @gogiche
#reach: 124222   ( 27th )
#followers: 1809   ( 1774th )
#1
Коа сум ептен под стрес https://t.co/MKlYlILPVu
49ReTweets228Favorites·Details
#2
Еве каде паднала паричката. https://t.co/WAaR0CG8Vr
60ReTweets111Favorites·Details
#3
Што ќе биде годинава лелелеле. https://t.co/Hqt8jAqSAx
41ReTweets143Favorites·Details
#4
#ТвитерДедоМраз собра 6857ден. од донации во кутиите и 6000ден. од забавата во Корнер Бар. Од поединци добивме: Телевизор, Бокал, Микробранова и комплет елка со слијалички и лампиони. https://t.co/s5VQ2kWMbs
43ReTweets136Favorites·Details
#5
У акција #ТвитетДедоМраз
Од 6857ден. 4000ден. беа потрошени за играчки.
2850ден. ќе бидат додатно наменети. https://t.co/5iKiS9rO1X
44ReTweets106Favorites·Details
#6
Ајде гасете интернет и сите на работа.
Убав ден. https://t.co/3vf1GosJ2c
40ReTweets104Favorites·Details
#7
Педерите од Веро отпуштиле вработена која била на боледување и чекала операција на своето дете.

ГОВНА!
ДА СИ ДОЧЕКАТЕ!
31ReTweets92Favorites·Details
#8
Вчера пуштив курбан за отказот и благодарение на Вас фати мајата!
Вака го славам новото работно место ❤ https://t.co/PEmAzUzByv
6ReTweets166Favorites·Details
#9
Вчера нападнале пријателка на мајка ми 60год. И го зеле телефонот, пари и скопска картичка. Жената у мала душа иде до МВР кај св.Петка и џандарот и вика сврти 192! @o_spasovski
33ReTweets70Favorites·Details
#10
Иде Стара Нова Година, а во касата на #ТвитерДедоМраз останаа 2800ден.
Мојот другар Д-р Паскалов упати молба за помош на машко детенце во пелени, прашак за перење, храна и млеко. Парите ќе ги дадам таму за да купат намирници.
24ReTweets72Favorites·Details
#11
Среќен ми роденден, фала.
6ReTweets94Favorites·Details
#12
Твитерашка униформа https://t.co/3JjLnzWOwz
5ReTweets76Favorites·Details
#13
На сметката на #ТвитерДедоМраз имаме плус 3000ден. Така да го исполнивме све за да иаме успешна акција.
Искрено и од срце Ви благодарам за донациите, следни твитови ќе бидат од реализацијата на акцијата.
Вие сте #ТвитерДедоМраз
12ReTweets53Favorites·Details
#14
Дојдоф да ви се посерам на мермерот. https://t.co/Sqmx06wwDQ
9ReTweets53Favorites·Details
#15
Нека извинат тие што фалат на фоткава ама пренајубаа е. https://t.co/2dgwbSDnKm
8ReTweets54Favorites·Details
#16
Огласов на Мин. за здравство го испунуе само Паско Кузман.
12ReTweets42Favorites·Details
#17
Вака си давам отказ.
Ајде да ми тргне годинава. https://t.co/XrosLYdniA
0ReTweets77Favorites·Details
#18
Не паѓајте у транс со ѓубрево пред година дена ви твитнав дека италјанската мафија е главна за таа работа у свет, а сетете се дека новинарката која го истражуваше истиот скандал на Малта ја утепаа.
12ReTweets36Favorites·Details
#19
Пелена =16ден.
Помада =2 ден.
Влажно марамче =2ден.
Вкупно срање= 20ден.

Гомно математика.
7ReTweets40Favorites·Details
#20
На денешен ден уз многу снег и студ, го сакав ГТЦ!
Итно модерно решение за ГТЦ кое нема да му го уништи духот, а ќе го напраи повторно белег на Скопје! https://t.co/Q9Fge4yWfV
6ReTweets34Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Д.Д.Ј.drndrnjarinja_25
2Професор Цветковиќtome_corner18
3Никсонrnixn15
4Др Арсланагићarslajemenibog13
5Џотоgiotto_mkd12
6Бледолики Џентлменpremnogulichno11
7ОмајФАЌИНгад!0majgad11
8Дуле СавичⓇshushmula10
9i999yi999y10
10Влада на Македонијаvladamk7