TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: - -
#followers: - -
#1
nas ne ni treba dvojazicnost i federalizacija, nas ni treba

KANALIZACIJA
26ReTweets59Favorites·Details
#2
оваа емисија е овозможена со поддршка на американскиот нар- https://t.co/jQpOzbI2Vl
17ReTweets37Favorites·Details
#3
твитерџиките забележани како тролаат во риплај на „нова сум, заследете ме“ https://t.co/hYyOWAzY5L
13ReTweets33Favorites·Details
#4
14ReTweets27Favorites·Details
#5
„како cis хетеро високо едуцирана припадничка на белата доминантна раса...“

срцка, СТОП.

1. Имаш кафеави очи
2. Имаш кафеава коса

во ниеден случај не се вклопуваш во ариевската замисла на Хитлер, немој како прво да се претставуваш како нешто што не си🙄
https://t.co/Fp9HAutz5X
10ReTweets18Favorites·Details
#6
8ReTweets24Favorites·Details
#7
употребувањето на македонскиот јазик во општини каде нема Албанци е македонски национализам и доказ за руско влијание
10ReTweets17Favorites·Details
#8
9ReTweets18Favorites·Details
#9
4ReTweets31Favorites·Details
#10
Денеска направив редовно неделно чистење како и разубавување на домот со нови декорации 😘😊 #Home #Decorations #Interior #Design https://t.co/UnWoBtCwOk
9ReTweets12Favorites·Details
#11
Добро утро пријатели на слобода и демократско општество...

Британската трансексуална/ЛГБТ полиција ќе има свој претставник на првата геј парада во Македонија во 2018 година 😘 https://t.co/yDVidssFk2
8ReTweets10Favorites·Details
#12
ФИФА: стоп за расизмот

*брише 100% Jesus*
*го обелува Нејмар* https://t.co/5tmXyhLs4s
7ReTweets13Favorites·Details
#13
#14
2020, Граѓанска Централно-Балканска Република Скопје праќа свои војници (Армија на ГЦБРС) во Естонија и Романија со цел спречување на токсичното руско влијание како и одбрана на Европа од руската армија
6ReTweets15Favorites·Details
#15
#16
nie sme nezavisen kriticki nastroen medium https://t.co/D05bSmUV5B
6ReTweets9Favorites·Details
#17
сателити од моето детство - сателити од твоето детство https://t.co/I0llFnp5is
4ReTweets15Favorites·Details
#18
#19
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Махоскиkmahoski8
2Игорче Развигорчеigor_rujo8
3Shlummutz 💊😂👌🇲🇰mindinmotionmkd6
4Хер Искендер Пашаpashaiskender4
5Sport Lifesportlifebet3
6Tariq Nasheedtariqnasheed3
7The D Jthedjmkd2
8gornograganin-prijatel so vysok IQ🇬🇷🇦🇱🇪🇺🇺🇸aimforthesky12
9ВМРО-ДПМНЕvmro_dpmne2
10Faktor.mkfaktormk2