TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Red Cloud @goranvitez
#reach: - -
#followers: - -
#1
Мостови рушевте..
Фабрики, школи, болници бомбардиравте..
Убици Фашисти
#FuckNATO #FuckStoltenberg
#NATOaggression1999 https://t.co/LW9d3jxmAC
34ReTweets36Favorites·Details
#2
#НаДенешенДен 1981г. е роден Тодор "Тоше" Проески.
Музички великан од Македонија.
Има издадено околу 20 албуми.
Интернационални концерти и платинести тиражи се во негова биографија. Амбасадор е на добрата воља на УНИЦЕФ.
🎼✨🙏🕊️👼🕊️🙏✨🎼 https://t.co/V31yyIGQMm
11ReTweets32Favorites·Details
#3
#NATOaggression1999
#FuckNato #FuckUSA
Олош Фашисти Убици !!! https://t.co/23Q9QclcD9
12ReTweets18Favorites·Details
#4
"Kosovo is Serbia"
#Inter - Lazio
30.12.2017 https://t.co/r7xCKbeU06
5ReTweets16Favorites·Details
#5
"Богомајку хвалимо,
Христа Бога славимо.
Божић, Божић, благи дан,
Благог Христа рођендан,
Божић, Божић, светли дан,"
🌿🌾🍂✨🌟✨🍂🌾🌿
🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 https://t.co/GBPp2jg71m
4ReTweets14Favorites·Details
#6
"Don't worry Africa" https://t.co/5uacI3NJgR
5ReTweets11Favorites·Details
#7
Ойся, ты ойся,
Ты меня не бойся,
Я тебя не трону,
Ты не беспокойся
А ещё просил казак
Правды для народа.
Будет правда на Руси —
Будет и свобода
🌿🥁⚔️⚔️⚔️🥁🌿 https://t.co/O2lZ1TSSbt
4ReTweets12Favorites·Details
#9
Ау ау ау... Партли.. Медови..
😜🍃☘️🍀🌺🌹✨ https://t.co/e7mWIfzDgx
3ReTweets10Favorites·Details
#10
Честитам "Ден на Република Српска" ! Среќен празник и среќна слава јунаци ! На многу лета ! #РС https://t.co/437GdY35xm
3ReTweets10Favorites·Details
#11
Ремек дело https://t.co/ktun6PdsnD
2ReTweets12Favorites·Details
#12
"Вера ова души годи,
Она разум људски води.
Вера вечна, вера славна,
Наша вера Православна!"
🍂🌿☦️☦️☦️🌿🍂 https://t.co/vEbWprFMvB
2ReTweets10Favorites·Details
#13
За многу години !!! 🍃☦️☦️☦️🍃
Православна Република Вевчани
>Св.Василиј Велики< #Василица
#Вевчани 🇲🇰 https://t.co/ni5qpiE9Vs
3ReTweets7Favorites·Details
#14
Ајде Среќна Нова Година 🎉🎉🎉
Пуно здравје радост мир 😘😘😘 https://t.co/78qytOQDCW
3ReTweets7Favorites·Details
#15
Fuck the Cola
Fuck the Pizza
All we need is Shljivovitza
hahahaha ratatatataaauuu
#AK47 😎🚬 https://t.co/EcziWj2gsI
3ReTweets7Favorites·Details
#16
3ReTweets7Favorites·Details
#17
"Вие, од Бога заборавени луѓе и Вашата земја света сте осудени на пропаст !
Осудени сте на тивко безгласно умирање, во тешки маки и болести!
Ќе умирате долго од модерни отрови затоа што тоа и заслужувате.."

"Поздрав од Ѓаволот, на кој му ја продадовте душата за грст златници" https://t.co/0lJnX5KHun
4ReTweets4Favorites·Details
#18
Ево и Сунце излази полако..🌤️
За сада је добро..❄️
Да молимо Бога да не буде горе.. 🌿✨🙏 https://t.co/Wkttrldfdw
3ReTweets6Favorites·Details
#19
#ДоброУтро под импресии
3ReTweets5Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Силјан Штркотsiljanstrkot31
2Fourgabriellastan0612
3ТвитеротНаАнаФранкbox_kiki9
4(Л)УТКАmajaska9
5Оркоkakoorko8
6Дресер на еднорозиgospodinovski8
7Артистотshkottt7
8Ебачот од Никарагваcherga_omnes7
9Чочка💕ex Батмотропијаamroajsso6
10Waiter❄waitermkd6