TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

HacmeBka @hacmebka
#reach: 72144   ( 319th )
#followers: 7584   ( 254th )
#1
Од опрема за планинарење, почитувам: https://t.co/lgGcQ2cH3i
13ReTweets35Favorites·Details
#2
Среќа е : https://t.co/ACR9Qf6NiP
11ReTweets38Favorites·Details
#3
-Ej, како се пишува правилно, смок или смог?
--Абе пиши тамо магла и ај да си одеме.
12ReTweets29Favorites·Details
#4
Оние од чик куманово гомна да јадат! https://t.co/MBOpVTMLR6
7ReTweets31Favorites·Details
#5
7ReTweets31Favorites·Details
#6
Празно место.... https://t.co/STsw1VR2XQ
8ReTweets26Favorites·Details
#7
Пилето ми пее рано на сабајле .mp3 https://t.co/xVrpWhwZIN
8ReTweets18Favorites·Details
#8
Имајте убав ден https://t.co/oT0tXrlGc0
4ReTweets20Favorites·Details
#9
#10
Збогум сиромаштијо https://t.co/X8GRmoQfzw
5ReTweets16Favorites·Details
#11
Not all heroes wear capes... https://t.co/UV3CtTirjZ
5ReTweets15Favorites·Details
#12
Да имаше Црвенкапа фејсбук, ќе видеше дека Волкот се чекирал кај баба ѝ у куќата со feeling hungry....
7ReTweets8Favorites·Details
#13
Украсена е https://t.co/TTRNmurYr5
4ReTweets15Favorites·Details
#14
Е оваква религија, може. https://t.co/MLl8ImzNmn
5ReTweets11Favorites·Details
#15
Имајте убав ден https://t.co/KMK68FedDX
3ReTweets14Favorites·Details
#16
Луки, честито џемперче ^_^ https://t.co/pgBBtf5id3
3ReTweets13Favorites·Details
#17
Сааааајлент нааајт https://t.co/2o55VEU2AW
3ReTweets12Favorites·Details
#18
A тие шо ме тражат само за услуги, епа .... https://t.co/fTIf5Q2fv7
2ReTweets15Favorites·Details
#19
Овај ден е само за: https://t.co/qE9z2xKXf9
4ReTweets7Favorites·Details
#20
Вкус шо трае две минути, ама барем сликичките вредеа.... https://t.co/yJX8g5nCKl
1ReTweets16Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ЦрноКосаcrnokosa1235
2Минерваfeminavenenata3
3ПрљаФ од Точакabominatormk3
4Octoberauuttumn2
5Jet Set Willymanicminerwilly2
6Лененаtravarka_2
7⚔ William Wallace ⚔willwallacejr2
8Океанско суштествоantidotethought2
9•Голлум•stoleprecious2
10Марсовски Мендиdifrentgrl2