TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ilija Dimovski @ilijadimovski
#reach: 11965   ( 2162nd )
#followers: 5645   ( 428th )
#1
За една година цената на дизелот е повисока за 22%...
Дојде животот?
11ReTweets35Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии