TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

🔔 БизуБизу @im_reincarnated
#reach: 105647   ( 71st )
#followers: 3700   ( 801st )
#1
Tell Cersei. I want her to know it was me.
#MacedonianWesteros https://t.co/0084i0t8qo
61ReTweets131Favorites·Details
#2
Секое сабајле седи пред куќа и ја чека кучката моја, а таја чека пред врата да ѝ отворам за да се видат.
КУЧКАТА ИМА ДЕЧКО А ЈАС НЕЕ😭😭😭 https://t.co/uuRRpcdKr4
17ReTweets178Favorites·Details
#3
Daenerys Targaryen emerging from the burning temple of the dosh khaleen unscathed, demonstrating to everyone present why she is referred to as, “the Unburnt.”
#MacedonianWesteros https://t.co/cCpfJcb5Uh
30ReTweets92Favorites·Details
#4
Jon Snow waiting for Daenerys to make her decision.
#MacedonianWesteros https://t.co/gosroVA3Vx
28ReTweets80Favorites·Details
#5
*mi stiga poraka od simpatijata
*virus e https://t.co/O7BcrG3Zcv
22ReTweets89Favorites·Details
#6
Haos pravis coveku https://t.co/PwsyZrju9M
15ReTweets97Favorites·Details
#7
mu pokazvam na tatko mi nesto na laptop, klikanje na edna strana...trista kuroj izlegoja :)
17ReTweets88Favorites·Details
#8
“PREKU KUR MI STE SO SLIKATA SO DETETO SO JADI JABOLKO“ https://t.co/VPuFcRqnyQ
15ReTweets91Favorites·Details
#9
Оти се нервирате бе кога некој ќе ве праша "каде за нова година?" ?
Можи се надева дека немате планој и сака да ве викни со него.
Еве на пример мене никој не ме праша.
12ReTweets98Favorites·Details
#10
Дечко, ако те одбијам, не значи дека си ја кревам цената и се прам јака пичка. Туку не ми се допаѓаш. Едноставно е.
16ReTweets84Favorites·Details
#11
Како мислиш веган си, а јадиш гумени бомбони?
Знајш дека желатинот се добива со варење на кожа и коски од свињи?
16ReTweets74Favorites·Details
#12
* Sr
cevo migo
razbo
le
A
A A
A A A
A A A A
A A A A A
A A A A A A
A A A A A A A
A A A A A A A A
kako
vardar ke dotecam
12ReTweets79Favorites·Details
#13
Кога позајмуваш нешто од некој треба да го чуваш како очите дури поќе и од своето бе гомно еднооо.
17ReTweets58Favorites·Details
#14
Edni nikakvi diplomiraja, ti uste se matkas. https://t.co/Ad2Uz67dks
11ReTweets75Favorites·Details
#15
A jas sekogas ko ke procitam negov tvit.. https://t.co/vqdh2AudrK
13ReTweets68Favorites·Details
#16
Јас за нова година. https://t.co/mjWBrFdCXh
14ReTweets61Favorites·Details
#17
Кога ја паузираш музиката на слушалки и го чекаш да дозбора. https://t.co/rRqfb4sqLh
15ReTweets50Favorites·Details
#18
Види шо најдов. @EZnightrider 😂😂 https://t.co/whLjL02ykK
12ReTweets50Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Џудитkroffni4ka82
2Ellie Moira Catricem_etamorfoza69
3Леголасvajldy59
4Шишаркаshisharka_54
5ViXenalexandra_ynwa42
6На Диме помалиотdr_safarafov39
7Глупчоglupcho29
8lil сандреssassy9627
9Maria me ta kitrinafiljan_covek22
10[Не]Видливиот™jovica_c21