TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Meto Iliev♈ @imiteiphone
#reach: 69427   ( 306th )
#followers: 723   ( 4370rd )
#1
За првите 1000 души праќам по карго😉 https://t.co/bm3mCXTj5S
26ReTweets126Favorites·Details
#2
Предвреме ни во мислите не се радувај!
30ReTweets57Favorites·Details
#3
Вака сеа; Изгубеното време не можеш да го вратиш.Ама можиш да престаниш да губиш време!
26ReTweets60Favorites·Details
#4
#Онакога ти велат Среќата може е во следното ќоше, а тебе животот во круг ти се врти!
24ReTweets60Favorites·Details
#5
Ако чекаме на судбината ќе се изначекаме!
23ReTweets53Favorites·Details
#6
Јас животот го разбирам како борба за живот! Добро ви утро!
17ReTweets70Favorites·Details
#7
Кога само би попуштил еден од нас! Насмевките би се вратиле!
20ReTweets51Favorites·Details
#8
Кога запознавам нови луѓе во животот ми иде исто како да почнувам нов роман со читање.
И сакам се да знам за него.
20ReTweets51Favorites·Details
#9
Иам ново маче.Го учам леб да јаде! https://t.co/lMSbC4GW4t
14ReTweets67Favorites·Details
#10
Има луѓе со еден потпис можат да ти ги решат сите финансиски проблеми.Има ама неЌат!
20ReTweets47Favorites·Details
#11
Како стареам ми опаѓа оптимизмот кон се!
19ReTweets46Favorites·Details
#12
И на крај дознаваме дека интелегенцијата ни ја попречува среќата.
17ReTweets50Favorites·Details
#13
Цел ден ќе бегаш од некои мисли, ќе дојде време за спиење и нема кај да бегаш!😕
22ReTweets30Favorites·Details
#14
Комуницирајте меѓусебно само по тоа се разликуваме од останатите животни.Значи кога ќе те прашаат нешто ОДГОВОРИ било шо!Важно дај одговор.
15ReTweets50Favorites·Details
#15
Знам дека кога нема да те барам ќе те најдам.Затоа ќе престанам да те барам!
16ReTweets46Favorites·Details
#16
Иста боја различни вкусови.Исто е и со луѓето! https://t.co/qznAXgHJtv
13ReTweets54Favorites·Details
#17
Има песни не мора да ги разбираш зборовите самата мелодија и изведба на песната ќе те понесе.
15ReTweets47Favorites·Details
#18
И на крајот ќе ја најдиш љубовта што ја бараш деноноќно. И...после што!? После ќе стивнат сите бури,ќе запрат ветришта од север,топлина ќе те обземе срцето ќе ти се наполни и ќе љубиш ќе љубиш до бескрај!
16ReTweets43Favorites·Details
#19
Има луѓе сеуште живеат во облаците,им завидувам! Добро ви утро!
12ReTweets53Favorites·Details
#20
Го отворив албумот и глеам сум имал и ја среќни денови!
12ReTweets52Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Наталиdajmunachovekot20
2👽Aлиен'ка👽 ex Angel Dust🚬zeznataskorpija20
3Deda Pilos4_pilos18
4Snezanasnezana2828988217
5pardon my frenchlilika_____17
6Ишаретisharet8417
7Azgan Maraazganmara16
8💀 Семоќниот Диме 💀dimepupuliev14
9Војкицаmichaelsaric113
10Василиса Прекраснаfilo_biblio12