TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 103557   ( 84th )
#followers: 10218   ( 128th )
#1
Со илјадарка бензин одам подолго од вашите “засекогаш заедно”.
129ReTweets351Favorites·Details
#2
- Бабо оти сама цепиш дрва кај е внук ти да ти помогне?
- А тој е зафатен, по цел ден е во теретана.
89ReTweets228Favorites·Details
#3
- Од што се плашиш?
- Да не те загубам, а ти?
- Јас од пајаци.
77ReTweets218Favorites·Details
#4
Изненади го дечко ти за Валентајн, фати си нов.
72ReTweets201Favorites·Details
#5
- Од кафана си одам накај дома како гром.
- Брзо?
- Ма не бе. Цик-цак.
#виц
48ReTweets155Favorites·Details
#6
Јакна за скијање 37.000 сигурно гратис зимовање иде со неа.
39ReTweets180Favorites·Details
#7
Мозокот не е како веѓите. Ако го немаш, не можеш да го нацрташ.
43ReTweets112Favorites·Details
#8
Не можам да го разберам овој спорт биатлон. Како можеш да имаш пушка во рака и да завршиш втор?!
36ReTweets114Favorites·Details
#9
Не дозволувајте му на Валентајн да ве натера да мислите дека имате потреба од дечко.
28ReTweets94Favorites·Details
#10
Ако мислите дека ве пробила стрела на љубовта размислете подобро, можеби е само жицата од прслукот.
28ReTweets76Favorites·Details
#11
Нека стои овде! https://t.co/pAqGKky1Yd
23ReTweets79Favorites·Details
#12
Throwback Sunday нормално од мојот омилен град - Истанбул ❤️ https://t.co/1ltVvxwYn3
21ReTweets82Favorites·Details
#13
Виждал сам Париз, виждал сам Лондон, а сега видјах и гаштичките ти.
15ReTweets81Favorites·Details
#14
Да сакаш еднаш значи 1000 пати да умреш..
20ReTweets63Favorites·Details
#15
Најмногу ме вреѓа кога зборувам за чувства, а ме обвинуваат за алкохолизам.
20ReTweets63Favorites·Details
#16
Никогаш не ја потценувајте женската моќ на убедување.
19ReTweets64Favorites·Details
#17
Да полабавиме малце 😉 https://t.co/qWj1kirifM
11ReTweets86Favorites·Details
#18
Хахахаха шта речи https://t.co/sxAiMMWXdY
17ReTweets63Favorites·Details
#19
Не се споредувај со никого. Додека го правиш тоа се вреѓаш себе.
18ReTweets59Favorites·Details
#20
Го изгледав видеото како се прават виршли и наредниот ден си купив хот дог. Изгледа веќе ништо не може да допре до мене.
9ReTweets86Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_122
2🎲🎰♠️♥️♦️♣️🎰🎲vmro_do_grop11
3г.Влатко Вердерvlatko_werder10
4ЧеститиЦареzlateb7
5kenshiro ' s fistdobrilco7
6Buçkoyelrambobtwo6
7Лично Ја Кандируdevojchetoli6
8Поглиачиsmoothmanmk5
9Teonateona09905
10Јувентино⚪️⚫️bianconero9945