TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мислам ствааарно @iskulirana
#reach: 82632   ( 206th )
#followers: 5626   ( 441st )
#2
Лажни боледувања, лажни патни трошоци, лажни вработени што земаат плата....од нашата длабоко вкоренета нечесност си патиме. Инаку да, сето тоа ти следува законски, ама не е етички и не е чесно. Гниди сме, онака општо земено.
46ReTweets130Favorites·Details
#3
Така е, школски 💙 https://t.co/gDKfvEChv7
37ReTweets106Favorites·Details
#4
Ние во Македонија вака се облакаме за на работа. https://t.co/0KTxdUahXX
10ReTweets120Favorites·Details
#5
На убава жена не и’ треба ни деколте, ни локни, ни тракатанци... https://t.co/34gP0CGPTJ
4ReTweets121Favorites·Details
#6
Цел живот функционери. https://t.co/qsefi6oDEH
24ReTweets54Favorites·Details
#7
А бе никој нема да иде у затвор, ќе осудат некоја ситна риба да замачкаат очи.
*Ни ситна риба не осудуваат 😂😂
17ReTweets63Favorites·Details
#10
Ќе ни снема лента... https://t.co/FoYeclCbpY
8ReTweets65Favorites·Details
#11
Не шири твитер познанства, многу оговарање клавет во ракиите.
9ReTweets50Favorites·Details
#12
Да сакаше, ќе го удреше 😂 https://t.co/tMSdtOpm0X
10ReTweets36Favorites·Details
#13
#14
Ова е тоа инфлуенсер? https://t.co/iiOzCptGRa
4ReTweets42Favorites·Details
#15
Ова ќе биде опасен бич фајт! 😂 https://t.co/4HZQ30jscr
8ReTweets29Favorites·Details
#16
Феноментастиш🤖🤖 https://t.co/hniaTJ79ii
4ReTweets39Favorites·Details
#17
Кога имаш дете сфаќаш колку не знаеш и колку многу ‘зошто’ остануваат без одговор.
5ReTweets36Favorites·Details
#18
Убаво е Визер, ама да не слетува во пичкуш, веќе да е поминат последниот воз до финалната дестинација, таксито до истата да не чини 700 евра 😂
4ReTweets38Favorites·Details
#19
Ама па и полицајката уцвикала. Ако вака лесно мењаат искази, налет.
5ReTweets30Favorites·Details
#20
Ништо не е исправно. Ништо. Ни сељакот насилник од ДУИ, ни МВР, ни нејзиниата постапка.
Една оставка на министерот би била најсоодветна.
4ReTweets26Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ElizabethBáthorydrndrnjarinja_156
2PokojniTozajaopokojnitoza132
3Zarko Ristovskidecimalfawn421071
4Стврднатvlatkovski69
5баба зинетиcentraphor0968
6KatttP.katttp63
7Manastiraseblt0lcanka51
8Joséfina 👑tetkatrende50
9Sasho Andonovdr_koljo37
10Jasbrlabrla37