TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

IvoPop @ivopop_
#reach: 6237   ( 2676th )
#followers: 933   ( 3444th )
#1
2018та. До каде сме?
Едни учат Германски да си одат други учат Албански да останат...
1ReTweets4Favorites·Details
#2
1ReTweets3Favorites·Details
#3
За сите вас што се идентификувате со партијата https://t.co/lPaxG6IglT
0ReTweets4Favorites·Details
#4
@Unejardin Штом се јавија сите моја крвна група - Таблетомани
Налгрсин му е мајката 😈
1ReTweets1Favorites·Details
#5
Немам видено поголема спортска кражба од ова. Секоја чест Словенија!
0ReTweets3Favorites·Details
#6
Или си во претпразнична еуфорија или си во претпразнична меланхолија. Средина нема.
0ReTweets2Favorites·Details
#7
По патот накај Скопска Црна Гора https://t.co/ilBgD6PY5p
0ReTweets2Favorites·Details
#8
Од 2018та во Велешани одлучија Биткоини да ставаат во Бадникот
0ReTweets2Favorites·Details
#9
Легендата вели дека до 2020 на твитер ке се исблокираат сите Македонци меѓусебе
0ReTweets1Favorites·Details
#10
Хелп! Скопските Дедо-мрази мањачат млади мајки на плоштад.
0ReTweets1Favorites·Details
#11
Кој ми го прославил Пунтото?
0ReTweets1Favorites·Details
#12
Сега е хит време да го продадам Пунтото.
0ReTweets1Favorites·Details
#13
Како се социјализираме https://t.co/YRz8FkFJfx
0ReTweets1Favorites·Details
#14
@indig05alpha Честитки 🎆
0ReTweets1Favorites·Details
#15
@ZapadTodorovic Мукаетов треба да те награди.
0ReTweets1Favorites·Details
#16
Кутињо аут Марез ин
0ReTweets1Favorites·Details
#17
@sanavabic Поопасно од Кутињо-Меси, Кутињо - Суарез
0ReTweets1Favorites·Details
#18
@LE_OSA_ Лепа јахта 😁
0ReTweets1Favorites·Details
#19
Дами и Господа среќна ви Стара Нова Македонија.
0ReTweets1Favorites·Details
#20
Снеггг
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Annahindig05alpha1
2Footy Jokesfooty_jokes1
3dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_11
4Магнолијаbitch_switch1
5Фејunejardin1
6LE_OSAle_osa_1
7Veraxxnya1
8Zapad Todorovićzapadtodorovic1
9Тиквaрaнasanavabic1
10prorodzigerica1