TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Блек 👤 Флеш @izvrsitelot
#reach: - -
#followers: - -
#1
Како се облекуваат денешните девојки?
- Па... кратко и јасно..
57ReTweets184Favorites·Details
#2
Немора да имаш се, доволно е да имаш некој кој не сака да те изгуби!
48ReTweets102Favorites·Details
#3
Да дојдам вечер?
-Имам добиено.
-Мислиш дека доаѓам само ради секс?
-Извини, тогаш дојди.
-Ме налути сеа, ми требаат 7 дена за да се смирам!
32ReTweets143Favorites·Details
#4
Ми пиши "Здраво срце"
-И враќам "Извинете ова е Токсикологија, кардиологија е на другиот чат"
39ReTweets111Favorites·Details
#5
Кај и да одиш.. Без полнач никаде да не одиш.
43ReTweets97Favorites·Details
#6
Почна сезоната дома:
-Затвори ја вратааатаааааа!😠😠😠
36ReTweets117Favorites·Details
#7
Не ме нервирај ќе те гушкам цел ден.
43ReTweets96Favorites·Details
#8
А да се сакаме ко за промена?
39ReTweets105Favorites·Details
#9
Да се сретневме порано... Кога имав срце, а не ваков камен.
38ReTweets105Favorites·Details
#10
Колешка од Куманово:
-А да си га фату путче под ногу...
ШО ДА ФАТИШ?
-Патот под нозе... Не бидете перверзни.
35ReTweets110Favorites·Details
#11
Мобилен телефон - Hаправа која служи за чепкање за време на непријатна ситуација..
32ReTweets118Favorites·Details
#12
Ве молам другарчиња за РТ.
Помогнете ајде знам дека има луѓе со срце и душа. ❤️ https://t.co/3epKSjTRgl
61ReTweets18Favorites·Details
#13
Храброст е кога ќе си дојдеш на полноќ дома пијан,мајка ти те чека со метла во рака, а ти ја прашуваш:
"Чистиш или се спремаш да леташ?
31ReTweets105Favorites·Details
#14
Жената може да ти го даде и клучот од нејзиното срце....но потоа и да ја смени бравата !
37ReTweets86Favorites·Details
#15
Добар ден, дали имате бољери ?
-Да да, големина,капацитет ?
Па дома сме 4-ца по 6 песни значи 4*6=24 песни господине.
-.....
36ReTweets89Favorites·Details
#16
Убавина во повлекувањето на Преспанското Езеро.
#Претор
#Ресен
#Преспа https://t.co/w3hnu6x6VC
30ReTweets106Favorites·Details
#17
Жена во ПМС:
-Пред три години не ми честиташе роденден!!!!
Ама злато не се познававме ...
-НЕ МЕ ИНТЕРЕСИРА. АКО СЕ САКА СЕ СЕ МОЖЕ.
Ама...
-НЕМА АМА ИДИОТУ.
36ReTweets88Favorites·Details
#18
Во хитна:
Колку испи?
-Колку што можев.
31ReTweets100Favorites·Details
#19
Ај да ги замениме телефонските броеви.
- Не фала јас сум задоволен од мојот.
30ReTweets93Favorites·Details
#20
Да можев да те фатам за рака и пред цел град да те покажам дека си моја...
26ReTweets101Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ничијааevil_girl212
2Саканатаslatkata1237012
3На Дедо Најпаметниотi_najubaviot6
4101от101ot4
5Mаринчеmarincencence4
6Еск0барeskobar_od_sk4
7EmptyPersonadarkhour_seeker4
8🐈🐈 Marie 🐈🐈marie_hotcat3
9Насмеанаnasmeana3
10Милка Орео 💜🍁🍂🍃milka_oreo883