TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

PokojniToza @jaopokojnitoza
#reach: 70936   ( 297th )
#followers: 2350   ( 1367th )
#1
Ако потуриш некој со турско кафе дали си го потурчил?
38ReTweets126Favorites·Details
#2
Тозо е еден сосема обичен досаден човек. Но откако Тозо ќе изеде десет сарми, тој се претвора во сосема обичен досаден човек шо би дремнал.
11ReTweets56Favorites·Details
#3
А ако се фрлиш во Радика дали ќе се радикализираш?
*Тозо, дај бре одјеби.
8ReTweets45Favorites·Details
#4
Некоја да ме искористи вака додека сум пијан? Не, а?
11ReTweets21Favorites·Details
#5
По некоја ваша логика овој не бил пијан, само крајно боемизиран
6ReTweets33Favorites·Details
#6
Новата битка со бојлерот заврши со крвав пораз на новчаникот.
6ReTweets30Favorites·Details
#7
Ноут ту селф - дај си отказ и педалај по вукојебини
6ReTweets25Favorites·Details
#8
Какви глупости ми се мотаат низ глава.
Пример: Најомразената песна на еден Влав? There is a light that never goes out
4ReTweets29Favorites·Details
#9
За Валентин сакам со девојка ми да имаме мечинг пума тренерки и катани. Мислам дека не мора да нагласам дека немам девојка. Или зошто.
4ReTweets27Favorites·Details
#10
Вистинска жена на твитер не ја боли пичката. Ја боли кур.
4ReTweets24Favorites·Details
#11
Осудени сме министрите за внатрешни да имаат несоодветни бркови.
5ReTweets18Favorites·Details
#12
Никој не ми честита задушница, пизда ви материна!
1ReTweets30Favorites·Details
#13
Во оваа земја колку си помртов, толку си поценет.
4ReTweets20Favorites·Details
#14
Кокошки, кога ќе ви каже некој „Извинете“, вие барем климате со глава и се поместувате минимално. Или бодичек. Јебига.
2ReTweets24Favorites·Details
#15
Не е баш пријатно да кивнеш додека носиш кафе.
3ReTweets21Favorites·Details
#16
Ептен сакам вака кога гледам дека драмосерете за нешто цел ден, а неам појма зошто
4ReTweets18Favorites·Details
#17
Ме пука носталгија, т.е. би ги направил сите тие очајно глупи потези уште еднаш.
4ReTweets17Favorites·Details
#18
Низ моите вени струи поезија. Одам во Зур.
4ReTweets17Favorites·Details
#19
Во следната реинкарнација планирам да бидам лабрадор. Така дефинитивно ќе имам повеќе контакт со жени.
3ReTweets20Favorites·Details
#20
Ама зошто секогаш се убивам од смеење на химната. на делот „Македонците се Борат“
0ReTweets29Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Jewelskaiskulirana171
2Брусница Вејнthebatladym144
3(Л)УТКАmajaska101
4Џотоgiotto_mkd72
5Скрачиskraci66
6Joséfina 👑tetkatrende58
7Слаткар Бавчовabavcov54
8The Thingi_thething45
9Ќерката на Пашатаkerkatanapasata40
10Пердуфpikabu0037