TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

💖Џесика Недопирливата💖 @jovanka008
#reach: 74366   ( 287th )
#followers: 2693   ( 1178th )
#1
Мир божји,
Христос се роди.
15ReTweets69Favorites·Details
#2
Овој твит е најискрениот твит што сум го напишала во 2017.И да кармата е чудо.😍 https://t.co/ni2ijTWgsN
13ReTweets64Favorites·Details
#3
Трансакциска сметка за донации на семејството Христовски : 210-5016899938-98 Тутунска Банка или да го исконтактирате Владимир Христов на телефонскиот број 078/ 330 – 741
РТ РТ
28ReTweets5Favorites·Details
#5
Moze da ti e ladno, no moze i da ti studi.
ajde 78RT i 267 fejv guysss
11ReTweets29Favorites·Details
#6
Еднаш ќе се изгориш и оп на јогуртот ќе си дуваш.Еднаш ќе те скршат и оп не можеш да се составиш. Е тоа еднаш кур да пуши.
5ReTweets34Favorites·Details
#8
Srckata @Act_A__Fool vo Pehčevo po povod novogodisnite praznici so mojata ljubov @YelraMboBTwo .Pozz de4ki. https://t.co/PIIY1ay5JZ
5ReTweets20Favorites·Details
#9
Kolku od nas tuka ne ubi kiselina od zelnikot i gravot od vcera???
5ReTweets20Favorites·Details
#10
Eve se sobravme da se počastime za noviot avtomobil na @Act_A__Fool neka e so sreka i mnogu sonovi da padne cenata na gorivoto. https://t.co/RakYrSZs6v
4ReTweets23Favorites·Details
#11
Среќна Нова дечки, бидете најсреќни и најсакани.И помалку комплекси во новата.Ваша Џеси
2ReTweets28Favorites·Details
#13
Na Dan4o i na Lena kerka i zavrai fakultet i odi na kurs po smetkovodstvo i plus uci jazik i polesno ke si najde raboti4ka. Se sto e plus e dobro.
6ReTweets16Favorites·Details
#14
Има зборови тешки ко планини. Само тоа сакав да ви кажам.
6ReTweets14Favorites·Details
#15
Cestitki do bratot @Act_A__Fool za novo otvorenoto kafule vo Malesevijata. Da mu cestitame site. https://t.co/GMrVbSipUD
2ReTweets26Favorites·Details
#16
ke se ubijuuuuuuuu TVITER VESNIK, sto e sledno TVITER PORN SITE.MK ke se ubijuuuuuuu.
4ReTweets18Favorites·Details
#17
Те чекам кај клупите према Хотел Карпош. Сака еден дечко шо го блокна да те лула на лулашките.❤
4ReTweets17Favorites·Details
#18
Денеска е преубав ден да сум во Амстердам.
*пие прво утринско кафе у Миравци
3ReTweets20Favorites·Details
#19
На ваков свет ден какви твитови прочитав за нашата вера ,се разочарав.Какво непочитување во еден ден ретко се гледа.
2ReTweets21Favorites·Details
#20
Pa dali ima po odvrtno prasanje od KOLKU PLATA ZEMAS???!!!111
Sekako deka nema
2ReTweets18Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1iBOYyelrambobtwo183
2Ненајаденact_a__fool82
3ЈаС со БрАдАтА_jo_van51
4Тиквaрaнasanavabic46
5Бажоzstaka39
6Лично Јаdevojchetoli33
7🍩herc012329
8Aleksandararkenstone2824
9Нарцисткаnarciskata21
10🎲🎰♠️♥️♦️♣️🎰🎲vmro_do_grop19