TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дамата со убава душа @jovanovska6
#reach: 79541   ( 226th )
#followers: 8502   ( 184th )
#1
Ги сакам будалите, зошто се храбри не се плашат да ги покажат емоциите пред сите.
40ReTweets113Favorites·Details
#2
ај вака да е😍😦😟❄ https://t.co/ickcmDb7H0
27ReTweets140Favorites·Details
#3
Убаво е да имаш на кој да си верен.
36ReTweets95Favorites·Details
#4
У името на љубовта човек највише може да се заебе, кога ќе прости нешто што не се простува.
32ReTweets75Favorites·Details
#5
Перверзија буди оној кој те љуби и го љубиш.
24ReTweets87Favorites·Details
#6
И мене ми треба некој силно да ме гушнеш се до душата,сите мразови да ги стопи.
27ReTweets76Favorites·Details
#7
Од лани имам желби не остварени и нема пак да ги посакам.Во новата само ќе си посакам добро здравје и повеќе време за себе и тие што ги сакам.
24ReTweets72Favorites·Details
#8
Има луѓе кои не се приметни,не се експонираат се кријат, а се вистинско богатсво кога ќе допреш до нив.
29ReTweets54Favorites·Details
#9
Не гледам таму кај што нема љубов.
25ReTweets64Favorites·Details
#10
Дај ми бакнеж од кој нема да можам да заспијам.
22ReTweets64Favorites·Details
#11
образ мој за касање и штиње😍 https://t.co/2kxaz0Ag6V
9ReTweets96Favorites·Details
#12
Знам дека е кажано сто пати и пак ќе кажам, ако не ти е подршка љубов не може ич да ти биде.
19ReTweets65Favorites·Details
#13
Со вистински човек доаѓа и вистинска љубов.
21ReTweets57Favorites·Details
#14
Снег❄❄❄
Not available in your country.
19ReTweets58Favorites·Details
#15
Ај нека врне снег❄❄❄ ама нее глуми пролет у декември.😑😶
19ReTweets57Favorites·Details
#16
Чудо бе, деси ми се. https://t.co/6jC7mq1b2Z
18ReTweets59Favorites·Details
#17
Ми се одмара на твоето рамо.
17ReTweets61Favorites·Details
#18
Барем снег да паднеше да се израдувавме сите, вака се отрувме😑😐🙁
15ReTweets54Favorites·Details
#19
Кај него е све што немам.
16ReTweets49Favorites·Details
#20
Биди и Божиќ на душава.
17ReTweets45Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Поглиачиsmoothmanmk32
2Реаленneutralen_21
3Snezanasnezana2828988218
4Ептен Људmadeptenlud13
5🐈🐈 Marie 🐈🐈marie_hotcat12
6💀 Семоќниот Диме 💀dimepupuliev9
7~Лејди♛Ди~abelejdibe8
8Aнѓеле Беangelebe8
9Пепа Јоноаpepajonoa7
10Jovan Gjorgievjovangjorgiev7