TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

[Не]Видливиот™ @jovica_c
#reach: 101959   ( 87th )
#followers: 9693   ( 146th )
#1
61ReTweets218Favorites·Details
#2
alo babo, prosti mi da ti prostam ako sum ti zgresil nesto https://t.co/1ZcZJupc9S
40ReTweets110Favorites·Details
#3
На роденден сум не знам што поклон да купам starter pack https://t.co/JzRnBwGYl6
29ReTweets114Favorites·Details
#4
*поклонува фигаро со натпис "everything is a didlo if you are brave enough"
18ReTweets77Favorites·Details
#5
Haribo bonboncinja 😍 https://t.co/8O90RjuFAL
19ReTweets71Favorites·Details
#6
Ремекдело на братот @ligavesh https://t.co/yJUsYB2Zf9
11ReTweets87Favorites·Details
#7
Ako dobivav po 1 denar za sekoe razocaruvanje vo zivotov https://t.co/cbOh2pSY64
20ReTweets54Favorites·Details
#10
Јас ти планина седиме покрај камин покриени со кебе и јорган се пцуеме еден со друг кој да исцепи дрва пошо ќе изгасне огинот
16ReTweets60Favorites·Details
#11
Не ти враќа на пораки а цело време си твита 💖
11ReTweets75Favorites·Details
#12
Просечни желби на еден провинцијалец https://t.co/buYTUHOUow
13ReTweets65Favorites·Details
#13
Колку сум дисфункционален денеска ќе се прекрстам во Влада на Македонија
14ReTweets59Favorites·Details
#14
будење од попладневна дремка be like https://t.co/fKIIUoSA06
11ReTweets67Favorites·Details
#15
После исплатата на по 10к евра на учењниците од диво насеље од страна на косово треба да се прекинат сите дипломатски односи со таа гнида држава
18ReTweets43Favorites·Details
#16
Ќе се преселам во Нов Зеланд и ќе чувам офци и кур ќе ме боли за сите и никад нема да се вратам
9ReTweets68Favorites·Details
#17
Kupete i cveke na sakanata no ne ja zaboravajte i soprugata HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHQHAHQHHAHAHQH
11ReTweets62Favorites·Details
#18
Prekrasen den da se iselis od doma
11ReTweets62Favorites·Details
#19
*гугла како да мјутне слики од сергеј*
12ReTweets54Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1pina malkomohadeva_53
2Лененаtravarka_45
3Joséfina 👑tetkatrende43
4Трпанаnatalijaaat32
5ViXenalexandra_ynwa30
6г.Влатко Вердерvlatko_werder26
7Џудитка🐽kroffni4ka18
8Поглиачиsmoothmanmk18
9Ненајаденact_a__fool18
10Леголасvajldy17