TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

CaptainObvious @jovkovarseni
#reach: 18112   ( 1710rd )
#followers: 597   ( 5181st )
#1
@Mile_Panika Па дај од тоа дрогата и ние да се смееме.
0ReTweets6Favorites·Details
#2
@dzigi7 Значи старите скопјани биле загадувачите?Студио?
1ReTweets2Favorites·Details
#3
@HUAWEI_666 @LOshGZE @Jovan_Kukuzel Да затоа секогаш најрадикалните нивни политичари добиваат најмногу гласови на избори.Види кој е на чело :Ахмети,Тачи,Харадинај,да не победи некој научник случајно?
1ReTweets2Favorites·Details
#5
@JBurgundi Зошто иницијали?До кога ќе ги кријат вистинските сторители?Колку години имал коњот?
1ReTweets1Favorites·Details
#6
@thajoker_MK @VMRO_DPMNE Гаврило Принцип лајкс дис.
0ReTweets4Favorites·Details
#7
@bonitopp "Отерај се" или "Отерај сè"?
0ReTweets3Favorites·Details
#8
@im_reincarnated Повторете ја постапката повеќе пати.
0ReTweets2Favorites·Details
#9
@ddimkooooo Пермутација
0ReTweets2Favorites·Details
#10
@i_najubaviot https://t.co/Y4P7gG44zJ раскажувачот
0ReTweets2Favorites·Details
#11
@NatalijaaaT Мене коа ми го тргнаа омилениот Френчловер по 10 пати на ден им се јавував додека да го вратат и успеав, сега течно зборувам француски.
0ReTweets2Favorites·Details
#13
@Muarko Шо има везе бе,префрли се на френчловер,нема бољи.
0ReTweets2Favorites·Details
#15
@BellaReginaB Чекај како неписмена,па нели е од СДС?Ја као што знам таму сите беа паметни,убави,бањати од кај сега ова?
0ReTweets2Favorites·Details
#16
@Giotto_mkd Дуи е единствена партија каја е на власт 15+ години,топ не ги бие.
0ReTweets2Favorites·Details
#17
@sonjatd Значи дека полицијата во Гевгелија до сега 2018 немале компјутери.
0ReTweets2Favorites·Details
#18
@AnsarovF И гзот ти е отпозади.
0ReTweets2Favorites·Details
#19
@IvyGreyD @i_najubaviot Свадбите генерално или само песната?
0ReTweets2Favorites·Details
#20
@Shisharka_ Кој тип?
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Шишаркаshisharka_12
2На Дедо Најпаметниотi_najubaviot9
3Filip Stojanovskirazvigor7
4Е.estavrevska6
5Sashe Ivanovskisasheivanovski6
6Војкицаmichaelsaric15
7Бони Топbonitopp5
8💀 Семоќниот Диме 💀dimepupuliev4
9🐈🐈 Marie 🐈🐈marie_hotcat4
10Кукуњавскаemmyllija4