TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Флафи @karfiolka
#reach: 60284   ( 463rd )
#followers: 7670   ( 248th )
#1
Дечки, јадите, пијте шо Ви душа сака, глејте си арно да Ви е на душата. Прекините да се замарате со небитни работе зашо стварно животов е прекраток. Денеска те има, утре кузнае шо ќе те снајде.
22ReTweets114Favorites·Details
#2
Ребро јадам
кила ставам,
аџанак баџанак.
23ReTweets107Favorites·Details
#3
Девојките со обувки број 36-37 сме засекоаш осудени да не можеме да купиме ништо на попуст!
9ReTweets71Favorites·Details
#4
Ако никој друг, бар некоја риба сигурно го дала животот за Вас.
За да ја изедете.
13ReTweets44Favorites·Details
#5
Дождот го сакам само кога немам обврски надвор од дома.
11ReTweets49Favorites·Details
#6
Б'дњаБабаааа https://t.co/nSK9e5Nh6g
2ReTweets59Favorites·Details
#7
На инста те срцка константно, а у живо ти врти глава. Па иди еби си коњите бре!
4ReTweets53Favorites·Details
#8
Му купив на тато парфем и еве сеа ја појќе му го користим, него ли сам шо си го користи.
5ReTweets45Favorites·Details
#9
и пак ќе прашам... КАКО СЕ ПАКУЕТЕ У ТОЦКААЈ КУФЕРЧИЊА?! Све да му ебам!!!!
4ReTweets41Favorites·Details
#10
Ми се носат подвезици, ама што знае оваа бутка што е тоа.
1ReTweets47Favorites·Details
#11
Само у Тетово може полиција да регулира на кружен тек.
6ReTweets26Favorites·Details
#12
Вие што го мрзите понеделник, дали ќе ја мрзите цела 2018та година пошо почнуе понеделнички?!
#ПрашањаКоиМеМачат
6ReTweets25Favorites·Details
#13
Теарце има бољи ноќен живот од Тетово.
4ReTweets30Favorites·Details
#14
Пред 5год паричката ме однесе у Америка, годинава остануе да видимо кј ќе одлетам.
4ReTweets27Favorites·Details
#15
Ме интересира дали тие што аплаудираат на пилотот при слетување добиваат аплауз на работното место кога ќе ги завршат моралните работни обврски?!
4ReTweets26Favorites·Details
#16
Не се прејадов пица, туку се препив пиво. Затоа ми е тешко сеа.
3ReTweets26Favorites·Details
#17
Кое дно дна треба да си за некому да му речеш "раскини со женска ти"?!
3ReTweets25Favorites·Details
#18
Толку сум наивна што упорно веруем у хороскоп.
2ReTweets26Favorites·Details
#19
Два типа мушкарци:
- те лапа у сред кафиќ
- те лапа у ќора тмница
0ReTweets31Favorites·Details
#20
и ја се качив до крстот на Водно https://t.co/LhYYfNmLyo
1ReTweets28Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_115
2Те Сакамdelux_if13
3Lady Stoneheartladyowinterfeii12
4Еск0барeskobar_od_sk12
5Dixonradovan_sm10
6Aнѓеле Беangelebe9
7JaneDoesonjatd9
8На Баба Најубавиотmrisafov8
9BanAnabanankata7
10Оркоkakoorko7