TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

БабаКаља ❄️ @katemagritte
#reach: 86709   ( 177th )
#followers: 4074   ( 707th )
#1
Не сте имале татко алкохоличар, затоа знаете за гушкање.
А богами и затоа се плашам понекогаш колку пиете и се дрогирате, башка што сте кул примери за малолетници.
26ReTweets106Favorites·Details
#2
Не се откажувам ја од сакање тукутака.
18ReTweets54Favorites·Details
#3
Значи значи ❤️ https://t.co/e2x1gcQ1Yu
9ReTweets66Favorites·Details
#4
Баш ме курац заболе за шо се палел огнот. Не туку ми предавај филозофии, ако решиме дека треба да не учествуваме дополнително во загадување на воздухот кој го НЕМАМЕ нема да палиме!
Село гори баби се чешлаат.
Гонете се, без никаква трошка општествена одговорност сте!
12ReTweets49Favorites·Details
#5
Раскажува како ја бркале гоооолемите мачки, иииии.
Мррр мррр мррраууу ууу мрауууу мјаууууиии https://t.co/u41FnA3j8e
2ReTweets69Favorites·Details
#6
Свари си кафе, напиј се, прај се дека се е в ред.
8ReTweets50Favorites·Details
#7
Мачно е ова да си културен човек.
14ReTweets32Favorites·Details
#8
Ми се оди на свирка, ама да седам на шанк и да пијуцкам само, онака цуг по цуг.
8ReTweets47Favorites·Details
#9
Како спиете бре додека патувате, какоо?
7ReTweets45Favorites·Details
#10
Ме поздрави Маврово ♥
Ми вели диши и зјапај. https://t.co/PWEPzS4n5p
5ReTweets48Favorites·Details
#12
Колку повеќе ја зјапам толку повеќе ја посскувам. https://t.co/KdSVgb96vJ
7ReTweets31Favorites·Details
#13
Магија 💜 https://t.co/4EZuvUwd48
2ReTweets45Favorites·Details
#14
Животинки, ќе те сетат па ќе те стоплат.
8ReTweets23Favorites·Details
#15
Не сум злопамтило ал терам правда.
8ReTweets22Favorites·Details
#16
Беај мури, мои се снегулките ❄️ https://t.co/kKbLBVrGrJ
4ReTweets33Favorites·Details
#17
Значи, елај си! ❄️ https://t.co/wK43tiAylH
7ReTweets24Favorites·Details
#18
Не знам што да им речам како да ги утешам исклучените од дискавери и еуроспорт.
Не знам.
7ReTweets22Favorites·Details
#19
Одамна не сум ја почуствувла глеткава. 💙 https://t.co/yuzfO5JAMR
4ReTweets30Favorites·Details
#20
Дис он мај мајнд. https://t.co/QLNa59nGR6
3ReTweets31Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Д.Д.Ј.drndrnjarinja_107
2igor perkovskiigorperkovski85
3BanAnabanankata84
4Tȟatȟáŋka Íyotakezarkovski78
5Mindрluмbеrmindplumber54
6KatttP.katttp52
7(Л)УТКАmajaska45
8Пердуфpikabu0040
9Александраfilipova_a40
10i999yi999y40