TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

КикиРитка @kiki_ritka
#reach: 60563   ( 439th )
#followers: 3892   ( 748th )
#1
Она што нема да те убие, ќе ти покачи шеќер, холестерол, притисок...
41ReTweets94Favorites·Details
#2
Да ми будеш Елон Маск, да ти будем ракета 😍😆 https://t.co/MfNYBfeezn
9ReTweets28Favorites·Details
#3
Под зимски фешн викенд подразбирам пижами напикани во чорапи, со тренерка одозгора и висока пунџа.
6ReTweets23Favorites·Details
#4
Она правилоно дека во брак сè се дели, важи за чоколади?
4ReTweets25Favorites·Details
#6
Ќе му дадеш на човек интернет, глупости ќе се изнатреска.
5ReTweets15Favorites·Details
#7
Не сум ти јас карма па да ти се враќам.
4ReTweets14Favorites·Details
#9
Ако нема, креирај си бе.
5ReTweets11Favorites·Details
#10
Според физички изглед личам на 24 годишна, според времето потребно да се опоравам од саботно излегување личам на 60 годишна.
1ReTweets14Favorites·Details
#12
Шо ги тера луѓево од рани зори да се расправаат по социјални мрежи, како баби на чешма? #ДоброУтро
0ReTweets14Favorites·Details
#17
И како по правило, фантастичниот подем на еден аспект од животот, редовно е пропратен со спектакуларно распаѓање на друг.
1ReTweets10Favorites·Details
#18
Подобро ќе беше ако си легнев со време, ама како и да е... #ДоброУтро https://t.co/59d0iasHnZ
1ReTweets10Favorites·Details
#20
Можеби нема секогаш да бидеш прв избор, но потруди се секогаш да бидеш вистинскиот избор.
1ReTweets9Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Јефто™jefto101ot9
2💀 Семоќниот Диме 💀dimepupuliev6
3LE_OSAle_osa_6
4Реаленneutralen_6
5ajdarajdaroskiajdar6
6Дамата со чадорчето🌂brokuice6
7Виктори на денотdevojkata25
8Непредвидливlegendasofer5
9alan bez fordadraskob5
10🐈🐈 Marie 🐈🐈marie_hotcat5