TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 80370   ( 225th )
#followers: 11489   ( 98th )
#1
Ништо во животот не трае вечно освен сенфот во фрижидер.
61ReTweets178Favorites·Details
#2
Се сликала како јаде јагоди во Банско со хаштаг #travel
Ок е мала, тие јагоди имаат повеќе патувано од тебе, а за прскани не знам.
58ReTweets167Favorites·Details
#3
Жена се гледа во очи додека те удира со нога под маса.
56ReTweets137Favorites·Details
#4
Искрено мислење како стил на живот.
53ReTweets121Favorites·Details
#5
Влеговме во осмата недела од јануари.
32ReTweets116Favorites·Details
#6
За некои сонови самите сме криви.
39ReTweets85Favorites·Details
#7
Додека животот ти проаѓа во исчекување на смртта, искористи ја секоја прилика да откриеш и видиш нешто ново... и биди среќен додека го правиш тоа.
40ReTweets78Favorites·Details
#8
Ништо во животот не е случајно освен оние погледи кои љубов значат.
34ReTweets73Favorites·Details
#9
Во хороскоп ми пишува дека треба да очекувам некоја добивка. Одам на банкомат но уште нема плата. Некој тука лаже.
26ReTweets75Favorites·Details
#10
Не сакам да ширам паника, но веќе сме понеделник.
24ReTweets60Favorites·Details
#11
Какви ти се мислите таков ти е сендвичот за доручек.
#доброутро
22ReTweets49Favorites·Details
#12
Во следниот живот сакам да бидам премиер на влада... или куртон, сеедно.
15ReTweets48Favorites·Details
#13
Хјустон, има проблем сама со себе.
17ReTweets40Favorites·Details
#14
За џабе се трудиш да научиш како да пеглаш и да переш. Или се раѓаш таков каков што си или се жениш.
12ReTweets42Favorites·Details
#15
Нејзината насмевка крие толку многу гревови.
11ReTweets40Favorites·Details
#16
Името не го даваме или што би рекол Заев Ne nuk japim emrin.
13ReTweets31Favorites·Details
#17
Најдете некој што ќе ве гледа како јас што ја гледам Grand Tour.
6ReTweets20Favorites·Details
#18
Надвор е одлично ако имаш чамец за до работа.
4ReTweets25Favorites·Details
#19
Дел од женските тука треба да учат од Буфон и да не примаат што стигнат.
6ReTweets17Favorites·Details
#20
Подобро данок да кријам отколку кебапи да крадам.
5ReTweets15Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Emilija__emilija__4
2Катарина Вит ❄perfectlyslow2
3dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_12
4Морковчеkbmw4pw1r0pbjd02
5СКОПСКОskopsko19241
6Cineplexx MKcineplexxmk1
7Кроасанкаladyowinterfeii1
8Татина Принцеза 👑tamitooo071
9Русокоса девојкаblondy1651
10Златен Ретвитерsonetiejasno1