TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

krojanbojan @krojanbojan
#reach: 63369   ( 414th )
#followers: 6527   ( 346th )
#1
никад не пренесувам поздрав и никад ме немаат фатено
37ReTweets99Favorites·Details
#2
си никнеш као дрвце онака фино безгрижно дрво си бидеш и од тебе напраат виолина и одиш по концерти
20ReTweets65Favorites·Details
#3
коа пукате петарди звукот е толку гласен шо на кутрињата им праи флешеви од виетнам и присеќајќи се на цимерот погинат у акција срцето им се крши
13ReTweets39Favorites·Details
#4
абе се пегла ли ова просторов помеѓу копчињата или иаме некој преќутен доовор
7ReTweets38Favorites·Details
#5
пред мноу миљони години коа прв пат се појавило спиењето у него не било вклучено и сонување дури отпосле организмот сфатил дека е малку педерски до толку нишо да не се дешаа па еволуирал и убацил ентертејмент
5ReTweets42Favorites·Details
#6
премногу внимавате на имиџот за да сте компетентни за било што ви ја ебам мајката у пичка кретени дегенски
6ReTweets27Favorites·Details
#7
реално гледано преку кур
5ReTweets23Favorites·Details
#8
коа ќе акумулираш револт па наместо на насиље ќе удриш на емоција и ќерамидите плачат
6ReTweets18Favorites·Details
#9
тајната на мојот успех е шо секоја дискусија ја завршувам со зборовите шо се мешам па ја
4ReTweets23Favorites·Details
#10
се напив свежа кока кола од падините на скопска пивара
4ReTweets21Favorites·Details
#11
тајната на мојот успех е шо на внук ми не му купувам играчки зашо веќ има миљон а со тоа заштедувам пари со кои можам да си купам нешто за себе и да се чуствувам уште поубаво
2ReTweets23Favorites·Details
#12
касно навечер коа ставаш некои работи на маса тропкаат
5ReTweets12Favorites·Details
#13
бизнис ориентед пиење вода од шака
3ReTweets17Favorites·Details
#14
немојте прегласно да навивате вдомени мачки се одвдомуваат
3ReTweets17Favorites·Details
#15
не може да бидеме заедно зашо не знаеш кое крпче треба да виси на шпоретот
4ReTweets13Favorites·Details
#16
утре едноставно заслужува да биде сабота
5ReTweets9Favorites·Details
#17
ти благодарам сончев систему
4ReTweets12Favorites·Details
#18
можда треа да се качувам по дрва
4ReTweets12Favorites·Details
#19
среќен празник на сите мои пријатели кои го слават
sreken praznik na site moi prijateli koi go slavat
1ReTweets20Favorites·Details
#20
од кај ви пари за снег
2ReTweets17Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Milanezotzkacarski21
2ОмајФАЌИНгад!0majgad15
3Fourgabriellastan0611
4meñsvivadixiesubmar9
5мајка на ѕверовиmajkanazverovi6
6K-Real1krealdeal5
7kоваchев сиnkachulach4
8vaaalzvaaalz3
9Čovečki templejtazhdaja3
10Фиксиfilipfiksi3