TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Laze Janev @lazejanev
#reach: 47925   ( 685th )
#followers: 3900   ( 745th )
#1
Не е лошо https://t.co/cpNyerUbM3
2ReTweets38Favorites·Details
#2
Поздрав од Амстердам #ТвитерДебелана https://t.co/AhMBQyBWM7
1ReTweets37Favorites·Details
#3
Ммм кафенце https://t.co/jXijm9nHY6
2ReTweets25Favorites·Details
#4
Одамна не сум јадел подобар оброк. Тестенини со див елен. Боооооооо #ТвитерДебелана https://t.co/S0EPWGdTPM
4ReTweets16Favorites·Details
#5
Добро утро и поздрав од Копаник. Имајте убав викенд и весела нова година. https://t.co/tCApL3RpAQ
1ReTweets24Favorites·Details
#6
4ReTweets11Favorites·Details
#7
1ReTweets13Favorites·Details
#8
Ајде жешко саке и треви 🤨 https://t.co/VDAdC1yppM
2ReTweets9Favorites·Details
#10
Одиме со главно јадење. Корејски суши и корејски пиво. Wish me luck. Btw човекот забележа дека немам веза и ми донесе и вилушка https://t.co/IDYvcFwtag
1ReTweets11Favorites·Details
#11
@DrnDrnJarinja_ @Shushmula @mindplumber @andrej081 јас и посно сме како вмровец и граматика
2ReTweets8Favorites·Details
#12
1ReTweets10Favorites·Details
#13
@Hedera_Genus Ти рече му дека си му уплатила и стави го на геј круз
0ReTweets12Favorites·Details
#14
Посвежо здравје https://t.co/Y7JmmdN02c
1ReTweets9Favorites·Details
#15
@egodollaric џабе ти е се, тепав веќе 😘

наздравје дечкооо, не се здебелувај како мене
3ReTweets3Favorites·Details
#17
New desk, who there https://t.co/2EmSoUtjfD
0ReTweets9Favorites·Details
#18
@i999y @Hedera_Genus @sonjatd Го изедов да те ебам, не се ребра воа, суши е!
2ReTweets3Favorites·Details
#20
Ah this brings back memories... https://t.co/KnVqOMenH0
2ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Mindрluмbеrmindplumber57
2i999yi999y45
3Poison Ivyhedera_genus44
4Никсонrnixn21
5Tom is Loveegodollaric21
6Baze Lazevskibazelazevski20
7Andrejandrej08118
8ЈБургундиjburgundi15
9ОмајФАЌИНгад!0majgad15
10Joséfina 👑tetkatrende14