TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Leopardashian @leopardashian
#reach: 24579   ( 1398th )
#followers: 443   ( 6703rd )
#1
@malaovca На психијатрија нема основни инекции за смирување, на хирургија нема пост оперативни инекции, те праќаат да си ги купиш сам во аптека и таму те прават наркоман, па кога ќе се објасниш те шокираат со цена.
2ReTweets3Favorites·Details
#2
https://t.co/Zhq60JJE7f Кажете си што ви лежи на душа
#420
2ReTweets1Favorites·Details
#3
сексуално образование за младите, не за друго 21 век сме https://t.co/4FZd8SmSDC
1ReTweets3Favorites·Details
#4
we all love pooorn https://t.co/J6r8Iuyt5P
1ReTweets3Favorites·Details
#5
Треба една иницијатива граѓани vs банки, особено мртви граѓани vs живи банки.
#КРИМИНАЛ https://t.co/yfdaVTNpho
1ReTweets3Favorites·Details
#6
@Hedera_Genus Знаат дека имаат буџет и си користат. Не сакаат да ги сменат правилниците и си вадат по една викендица или кола од патни трошоци. #гниди
1ReTweets2Favorites·Details
#7
добро, ако одам на факултет нека биде кај што тостот е 40 денари ( се смее ) https://t.co/jYIiq0Vcpp
0ReTweets4Favorites·Details
#8
@Hedera_Genus Колку сметки дадеш, толку кеш добиваш. Никој не гледа сума, време, километри, патни налози, сметкопотврди. Лопови гнасни.
1ReTweets1Favorites·Details
#9
za mnogu godini praznikov https://t.co/Aby8OzgB80
0ReTweets4Favorites·Details
#10
- Ќе го реновираме вецето.
- Шољата ќе им ја фрлиме на комшиите пред куќа дур не се дома да не знаат кој е.
- Да бе у Македонија живееме. https://t.co/MD9xjnG50p
0ReTweets3Favorites·Details
#11
Абе со што се римува мебел? Аха со дебел, стаи и црнец и ете ти лектира за прво одделение https://t.co/2n9sXLxW0v
1ReTweets0Favorites·Details
#12
Од #СегаКажувам научивме дека скоро сите професори на факултетите се манијаци.
0ReTweets3Favorites·Details
#13
@peseva @alikiaj Центар и Карпош се едно огромно градилиште, а блокиран им е протокот на воздух од зградите на Водно. За жал никад нема да биде чисто.
0ReTweets2Favorites·Details
#14
Godina na ananasot https://t.co/zHeZ1dpu5B
0ReTweets2Favorites·Details
#15
eee majka mi go imase prviot butik vo bunjakovec, prvoklasna roba https://t.co/sc5GXYgQqR
0ReTweets2Favorites·Details
#17
@_Mitkov_ мајка ми е умрена со години, па уште плаќаме "заборавени" рати, камати и сл. Се им е смислено и со бекап за да немаш избор. Со лесно!
0ReTweets2Favorites·Details
#19
со чисти мисли и полни гради влеговме во новата...сречно https://t.co/E4whlilqQg
0ReTweets1Favorites·Details
#20
spoivme za praznicive https://t.co/aw95fHhOuF
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Poison Ivyhedera_genus3
2SamaEL Lightbringersamael7113
3ЈБургундиjburgundi2
4Александраfilipova_a2
5Скрачиskraci1
6Митков_mitkov_1
7PepiPepitoperopepito1
8puellulahautemess__1
9СЕКУЛАРНАvidanadesign1
10History Lovers Clubhistorylvrsclub1