TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Лудотворец @lepotansmotan
#reach: 51426   ( 587th )
#followers: 6656   ( 337th )
#1
Седат Југославија и Грчка на кафе, у позадина проаѓа Македонија и Грчка вика ау брат не се врти ене ти ја бившата.
30ReTweets95Favorites·Details
#2
Не ми е јасно зошо го хејтате леонидспар. Па боље по цел ден да читам цитати од продуховени мислители него отровни хејтови од интелектуална елита цинични еџлордови...
5ReTweets27Favorites·Details
#4
@Schiffer_PG14 @i999y - Знаеш англиски?
- Да.
- Ајде преведи ми страна за 60 денари?
- "A side for sixty denars."
4ReTweets26Favorites·Details
#5
Идно-минато време 👌 https://t.co/kKrTG1JCMG
2ReTweets27Favorites·Details
#6
Небојша Глоговац да живееше на запад ќе имаше неколку оскари и златни глобуси.

Збогум легендо. ♡
0ReTweets19Favorites·Details
#7
Не е само кај нас, секаде постои ретардираниов "us versus them" менталитет... https://t.co/zCfax58ssk
2ReTweets13Favorites·Details
#8
Три песни по ред ме гаѓа радиово откоа се паркирав, никако дома да си влезам...
1ReTweets15Favorites·Details
#9
Girls be like:

„Ако е под 1.90м висок нека не ми се обраќа.“
„Ако нема стомачни нека ми го избрише бројот.“
„Ако нема густа црна брада и зелени очи нека ме блокира на месинџер.“
„Не сакам да чујам за него ако не вежба 6 дена неделно.“
2ReTweets10Favorites·Details
#10
@Neffertiti11 Ann не значи ништо )=
0ReTweets15Favorites·Details
#12
Изашли смо на телевизор! r/UrbanHell https://t.co/iQlyUxETU1
2ReTweets7Favorites·Details
#13
@dArsovec Јас како стрејт масон во една лоба не можам да постигнам не па во лобиња )=
3ReTweets4Favorites·Details
#14
Ја: Трампе, знаеш ли колку корпи иам добиено од @LobaVictoria?
Трамп: https://t.co/umgRatE7jH
2ReTweets6Favorites·Details
#15
@CorbadziJa Ја изгубив на 19 ама се е океј еве на 29 пак ја најдов ехе хе
1ReTweets8Favorites·Details
#16
Дали имате слободна волја?
2ReTweets3Favorites·Details
#17
@MedoDimoski Shitposting at its finest
2ReTweets3Favorites·Details
#20
#GiveYourMoneyToWomen
#GiveYourMoneyToWoman
#Findom #Findomme

На своја одговорност кликнете ги хаштаговиве.
2ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Go, Devil Sith. LMevilgrouse14
2Reddit MKDredditmkd7
3Darko Arsovskidarsovec7
4❇BisouBisou❇im_reincarnated6
5Диме Клетоdimekleto6
6Dime (5,02317 ден.)dimes10cent6
7puellulahautemess__6
8Great apenesvakam5
9Џотоgiotto_mkd5
10Лобстерlobavictoria5