TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Dr. Phallus @lesenpeperut
#reach: 70938   ( 292nd )
#followers: 3181   ( 976th )
#1
Името на гадот @Mjaymkd е Иван Тренчевски.
Самозаљубено исфрустрирано копиле од најдолен вид. Поодвратно нешто невозможно е да постои.
41ReTweets77Favorites·Details
#2
20ReTweets84Favorites·Details
#3
Звукот на мојата младост vs звукот на твојата младост. https://t.co/8z5uXceDRS
6ReTweets65Favorites·Details
#4
Отпадот на светот. https://t.co/NS2VrTXkZV
5ReTweets16Favorites·Details
#5
Цел месец ми красат. https://t.co/T6qfFB3IqT
3ReTweets20Favorites·Details
#6
Да имам милионче и јас две години би се воздржал од неплаќање данок 70К.
#ДаВеЕбеУсловна
5ReTweets14Favorites·Details
#7
Сетики го викаат @atortevski у тоа @televizijatelma. Да не се потрудија еднаш вака да го пречекаат.
@Schiffer_PG14, @TodorceT, @Shushmula, @i999y & д украсот му, мојата маленкост & Фаик д ултимејт колега. https://t.co/84EjcfLsEw
2ReTweets19Favorites·Details
#8
Мало невнимание и оп - уште една четка за заби покрај твојата.
1ReTweets20Favorites·Details
#9
Не вози жена на автопат. Одма те опнува у френдзоун.
4ReTweets10Favorites·Details
#10
Аман веќе од твитов https://t.co/svOrenWKL1
3ReTweets13Favorites·Details
#11
Отиде и @Ladybug1491 у прстенуваните.
Е па ај со среќа! И со лесно (да му е)! 😂
😙
2ReTweets15Favorites·Details
#12
Дете пее - оп 300 К од МинКул.
Професионален театар, за подготовка на 3 премиери 920 К.
НАЦИОНАЛНА ПРОГРАМА.
2ReTweets15Favorites·Details
#13
Какви пациентки у публика, мајко мила. Бабускари кои јадат гурабии и несоодветно реагираат цела претстава.
Статива од убивање. Не знам како се воздржав.
0ReTweets21Favorites·Details
#14
Република НеМеЈеби Македонија
3ReTweets12Favorites·Details
#15
Откако „кадрово“ стана „човечки ресурси“ (згора на англиски и со офуцана кратенка), сѐ с'иба мајката.
2ReTweets13Favorites·Details
#16
#ОнаКога @i999y ќе ја опне поговорката на @Shushmula у риплај кај @rnixn по коментар кај @atortevski што го фејва @mindplumber.
#Геријатријаааааа
...
Оп стоп, не примам риплај!
3ReTweets9Favorites·Details
#17
Драг @atortevski, среќен 30-годишен +360 месеци роденден. Пожелувам многу повеќе твитапи од гостувања у топ-тема.
😂😂😂
Среќен роденден пријателе!
1ReTweets15Favorites·Details
#19
@baljumbaljum Сега ги сервисираат станиците. Многу покажуеле. https://t.co/aKgM1EEFKC
3ReTweets5Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1КурофмиⓇshushmula65
2Duchess Bananabanankata53
3i999yi999y50
4Кукуњавскаemmyllija50
5MyMorningJacketprkosot38
6Грејт Манитуfirewaterme29
7Лукреција Борџаmexconiglio27
8Chlamydia Macedonicaschiffer_pg1425
9Професор Цветковиќtome_corner24
10Mindрluмbеrmindplumber24