TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Лигла🐽 @ligus_ligus
#reach: 28315   ( 1201st )
#followers: 956   ( 3388th )
#1
Ај не ми го твитајте и ретвитајте овај чекани и рендиња шо лижит!
4ReTweets20Favorites·Details
#2
Кучето е најверен автопат на човекот.
2ReTweets9Favorites·Details
#3
@TheBatLadyM Нема станување додека не се заврши.
2ReTweets9Favorites·Details
#4
2ReTweets6Favorites·Details
#5
@branchebananche @metodija69 Подари и добар секс, срцето може секој хехе
2ReTweets3Favorites·Details
#6
Мафијата шо го ОПТЕРЕТИ Клинички Центар со градење се и свашта околу, сега сакат да го "РАСТЕРЕТИТ" со нова локација.
ТОТАЛНА МИЗЕРИЈА! #дојдеживот
1ReTweets5Favorites·Details
#8
Чекорејќи со свилен од низ густи трња и избледени човечки души, сенката своја ја прескокнав.
1ReTweets4Favorites·Details
#9
@EZnightrider @JustPurpling @pikabu00 А слободен си?
*Извини јавно те прашав. Хехе (иначе се сложувам 💯)
1ReTweets4Favorites·Details
#10
Kada te nema
Jer tako hocu
Zaledim osmeh
U sebi kazem ime
Udahnem duboko
I pomislim

Tako mi nedostajes...

=Miroslav Mika Antić=
1ReTweets3Favorites·Details
#11
Каква љубов, таков пад.
#ДоброУтро
1ReTweets3Favorites·Details
#12
@ddimkooooo На кои деца е мајка оваа?
0ReTweets6Favorites·Details
#13
@Marie_HotCat @2eyeshadow @DimePupuliev Абе москвич еден, тенк :)
0ReTweets5Favorites·Details
#14
Зошто на ФБ објавуваат толку интимни работи? Покрај се што сум сретнала, денес и ова... Мислам сериозно немат смисла, ова е нешто лично ваше, зошто е потребно да се споделуват на социјални мрежи? https://t.co/n4S7vXWdWT
0ReTweets5Favorites·Details
#15
@Arsenalec7 @dupevski Мемето со црнецот
0ReTweets5Favorites·Details
#17
@Shushmula Ќе го памтит за век хахахха
1ReTweets2Favorites·Details
#18
@AzganMara Не е точно.
0ReTweets4Favorites·Details
#19
Pozzzz ot provintzija https://t.co/8qa9Abixqg
0ReTweets4Favorites·Details
#20
@DrnDrnJarinja_ Една моја омилена,
The Potato Eaters, Painting by Vincent van Gogh https://t.co/63zLICUsLb
1ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Венцо Утовар-Истоварkamijon0076
2🇦🇱 Командант Шеваљ Jr. 🇨🇭el_megunogovic5
3Colombiana👢narco_girl4
4Влатко Васиљvlatkovasilj4
5Поглиачиsmoothmanmk4
6Bona-fideenderagoddess4
7Џудитка🐽kroffni4ka3
8Професор Цветковиќtome_corner3
9НапаленаЧупакабраninjazelka3
10мушмулаfebruar19673