TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Спанката Луки ❤ @lukijana995
#reach: 26099   ( 1287th )
#followers: 4315   ( 660rd )
#1
Го чекам да ми пише https://t.co/X8sI9ZB2j5
5ReTweets24Favorites·Details
#2
Akon - Smack That ft. Eminem https://t.co/ui2Q0PGczn via @YouTube
3ReTweets13Favorites·Details
#3
SHAGGY - IT WASNT ME https://t.co/6QY3l6jz8Y via @YouTube
4ReTweets8Favorites·Details
#7
Ми стега докторкава протезата и ми вика: Ќе издржиш?
Што мислам:НЕ НЕМА ДА ИЗДРЖАМ И ДЕНЕС И УТРЕ ЌЕ ПЛАЧАМ И ЌЕ ПИЈАМ АПЧИЊА И ЌЕ МИСЛАМ КАКО ДА ЈА ИЗВАДАМ САМА ПРОТЕЗАТА
Што кажувам: да да ќе издржам.
Kill me now 🔫
1ReTweets11Favorites·Details
#8
Сандре рече ќе ми даде
2ReTweets8Favorites·Details
#9
Дојди да гледаме хари потер
2ReTweets7Favorites·Details
#10
Епа кога ќе те фатат дека ставаш туѓи слики на твој аватар ќе деактивираш твитер 😂😂
2ReTweets6Favorites·Details
#12
Сестра ми ќе прави палачинки 🎉🎉
0ReTweets12Favorites·Details
#13
@glupcho Ова за себе си збориш?
1ReTweets8Favorites·Details
#14
Ај чау 🌛😪💚 https://t.co/vTAU8fCZN1
1ReTweets8Favorites·Details
#15
Видов згоден дечко на паркинг. Како @SSassy96 ми вика да му се пуштам: оди и кажи му извини дечко го изгубив срцето, да не го најде? #loveher 😍
1ReTweets7Favorites·Details
#17
00:00 ❤
2ReTweets4Favorites·Details
#18
Многу ме нервираат луѓе што се прават дека знаат се
1ReTweets6Favorites·Details
#19
I'm wondering can we still be friends?
0ReTweets9Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1lil сандреssassy9683
2Јефто™jefto101ot17
3Ale✘ ♎️✈️®ace_pilot1516
4Здравко Дрен 🎌japonecot10
5Ронинblagsum698
6Глупчоglupcho7
7Зецкоvladimiresine6
8Minominomkd4
9Ага без ресорljube_a4
10Тутан Камонivocmon4