TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ellie Moira Catrice @m_etamorfoza
#reach: 44164   ( 762nd )
#followers: 3559   ( 840rd )
#2
не ми е јасно оти го кажвате то дека луѓето прат нешта за внимание ко то да е негативно нешто, а фактички сите прајме нешта за внимание и нормално е да ти треба внимание оти ако не ни требаше ќе седевме во една соба облечени во бела кошула со ракајте врзани зад грб
5ReTweets29Favorites·Details
#4
извинете сите шо ме имате бендисано
8ReTweets17Favorites·Details
#5
извини шо нејќам напнати луѓенца и шо ќе морам да те избришам од животот за мене да ми биди поубо, стварно извини
4ReTweets25Favorites·Details
#7
ok. mu rekov na matichnata deka mislam deka imam shizofrenija i mi se iznasmea i na recepta mi napisha "pomalku internet"
3ReTweets16Favorites·Details
#8
папагалот мој:
"шо јадење е ова секој ден исто, да ти се посерам во јадењето"

...

*се сери во јадењето*
3ReTweets14Favorites·Details
#9
"zOsHtO gO KoRiStiSh To DeAd MeMe E"

i jas sum dead inside, pa lugjeto ushte me koristat :))))))
3ReTweets10Favorites·Details
#10
еднаш ми вели "ти најубо ме познаваш, само тебе ти имам покажано толку голем дел од себе", после ми вели "доста бе марија, не ме познаваш ти мене убо, никој не ме познава"
и после жените биле комплицирани хахахахахахахах tasno
1ReTweets12Favorites·Details
#11
jas da bev na negovo mesto ni seen nemashe da si manam
1ReTweets12Favorites·Details
#12
majka mi mi vleze v soba se prekrsti i si zamina
😍😍😍
0ReTweets14Favorites·Details
#13
знајш дека очајно ти треба помош коа ќе се расплачиш и ќе го доживејш врвот на твојот ментал брејкдаун дека мајка ти ти забранила да чистиш оти е празник
1ReTweets11Favorites·Details
#14
gospo da ne vi daj kerka ko mene, tolku. https://t.co/tveFsSuw46
1ReTweets10Favorites·Details
#15
шо би рекол татко ми, шо се прајте такви ко газ од мајмун во муцките?
1ReTweets10Favorites·Details
#16
inache pregje duri mi praeshe muabet simpatijata jas fativ se napiv voda i se ispoturiv tamu ko nekoja zagrevna i to sega me machi i ne mozham da zaspijam umiram od sram
1ReTweets10Favorites·Details
#17
ко шо има нелуѓе така има и неденој
1ReTweets10Favorites·Details
#18
lugje da vi kazham ako se saka vo se mozhi da se najdi inspiracija.
jas denes vo se sho posegnav da pram pronajdov barem po eden nachin kako da se ubijam pri obavuvanje na istoto
0ReTweets13Favorites·Details
#19
ко ќе ме изнервират од дома и се испокарам со сите https://t.co/VtHZhGY98q
0ReTweets12Favorites·Details
#20
snegot go mrazam rechisi kolku sama sho si se mrazam 😍
2ReTweets6Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1❇BisouBisou❇im_reincarnated24
2ViXenalexandra_ynwa22
3Лененаtravarka_15
4редхедcrvenagla10
5slatkamalabt2018shitcomparty9
6Magnetolicious Boi🌹magnetniot8
7Go, Devil Sith. LMevilgrouse7
8абсолутли бртnordsonacid5
9Еск0барeskobar_od_sk5
10❄Nautilus❄chokinghazard35