TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тачка. @madeptenlud
#reach: 37289   ( 924th )
#followers: 1824   ( 1777th )
#1
Сга автопут сви ке га викав пријателство, само ми кумановци ке га викамо:
Друже
Бато
Сватче
Братанче
7ReTweets16Favorites·Details
#2
Најнов закон за старосната граница за пензионирање: Во пензија ќе се оди кога човекот ќе умре.
5ReTweets19Favorites·Details
#3
И мое детство / твое детство ли га видесте од срби? Ја па што прашују...
3ReTweets15Favorites·Details
#4
Ај почните и секој ден да се ФФкате, ви ибам тоа слепците.
4ReTweets9Favorites·Details
#5
Одма се осеќам боље. https://t.co/chmr4xHW8p
3ReTweets12Favorites·Details
#6
Толко сакаја да лети што и од работу летеја :) https://t.co/z3qpW7vyVd
3ReTweets8Favorites·Details
#7
Скопски педери. https://t.co/MXZqx2oyk4
3ReTweets6Favorites·Details
#8
Жене, ако планирате кумановца за мужа, двапут у живот ќе се радуете....кд ке га земете и кд ке умре.
1ReTweets9Favorites·Details
#9
БитПазар е одлично име за берза на биткоини.
2ReTweets6Favorites·Details
#10
@TheBatLadyM Алал да ти е , домаќинке :)))
1ReTweets9Favorites·Details
#12
Ми се основа фирма за монтирање, демонтирање и повторно монтирање споменици.
2ReTweets4Favorites·Details
#13
Денес влезе шиптар клиент и место да каже ја само да прашам, он вика, ја сакам да се запрашам, ако може само да се запрашам. И така. https://t.co/3iwFnJu2lj
1ReTweets5Favorites·Details
#14
Да ви га туру у детство. Толку!!!
1ReTweets5Favorites·Details
#15
Минута молк за сите "ќе си лежите".
1ReTweets5Favorites·Details
#16
@BazeLazevski @ddimkooooo И градници со потпунки :)
1ReTweets5Favorites·Details
#17
Можете да замислите колко се нервирав сга срби и сви навивачи на Нолета, у финале на АО играв њин најомразен играч - Федерер хрват Чилиќ.
2ReTweets2Favorites·Details
#18
Лапај си луди. https://t.co/FXTXdRrXpH
1ReTweets3Favorites·Details
#19
Енергетски пијалок со намалување од 70 на 210 денари и најново - тавче керамика што личи на тоалет хартија за само 99денари. Побрзајте, количините се ограничени!!! https://t.co/TuxuMyydJ9
0ReTweets6Favorites·Details
#20
Ќе славиш ли Валентајн? https://t.co/WlD7gu0XwJ
0ReTweets6Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Chlamydia Macedonicaschiffer_pg1418
2Дарлаmitevskad12
3Ранкоsrbak11
4Фиксиfilipfiksi11
5MyMorningJacketprkosot9
6Шишаркаshisharka_8
7Ронинblagsum697
8г.Влатко Вердерvlatko_werder6
9Tрkаљофкatrkaljofka6
10EmptyPersonadarkhour_seeker6