TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Секси сум си @malosexystomace
#reach: 34692   ( 1014th )
#followers: 4133   ( 703rd )
#1
Синоним за урбан скопјанец ми е 30 годишен reborn фанатик кој живее со мајка му.
6ReTweets44Favorites·Details
#3
Ubavo li e za stori na insta? https://t.co/mRTVetAjNw
2ReTweets9Favorites·Details
#4
@atortevski Да ја кинам ли дипломата од факултет и онака сум невработен?
3ReTweets5Favorites·Details
#5
Mene ustvari ubavo mi e ne znam sto baram na tviter :))))
2ReTweets2Favorites·Details
#6
Кој твита појако?
2ReTweets1Favorites·Details
#7
Фиром да беше претпријатие ќе беше погребално.
1ReTweets4Favorites·Details
#8
Еве злато само тато да фати у кладилница и ќе ти купи нови патики.
1ReTweets4Favorites·Details
#9
Какво време дојде, цигара да се пали само после секс. #твитерТеретана
1ReTweets4Favorites·Details
#10
Кој е најдобар карневал во Мк, од аспект на организација и традиција?
2ReTweets0Favorites·Details
#11
Само за мојата твитер симпатија ;) https://t.co/726iR1KoMN
0ReTweets5Favorites·Details
#12
скопски педерчиња се дрогираат на техно кога идат ;))
1ReTweets2Favorites·Details
#13
@ViktoryNik Откако те запознав тебе ми тргна у животот.
1ReTweets2Favorites·Details
#14
Убеден сум дека пола од џет сетот во Македонија што гледа Бубамара во странство нема да знаат ни убер да викнат.
1ReTweets2Favorites·Details
#15
Додека да дојде ќе ти се одјебе.
1ReTweets2Favorites·Details
#16
Некој нема леб да јаде, некој троши 20.000 на карневал. За ова ли де боревме?
1ReTweets1Favorites·Details
#17
Сега да сум на местото на Ивона, ќе ставам слика како јадам ќебапи, жими мајка.
1ReTweets1Favorites·Details
#18
'Најтешка работа на свет е да насмееш некој' - Сашко Коцев.
0ReTweets4Favorites·Details
#19
Кои се поубави, ама без локалпатриотизам.
1ReTweets1Favorites·Details
#20
Кој сака да се дружиме, ќе продолжам на инста стори. Ќе го баталам твитеров и ќе станам принцеза.
0ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Мациviktorynik28
2RēnåTabaad_influence26
3Наталиdajmunachovekot18
4Срам вас било!bojanseker17
5Joséfina 👑tetkatrende8
6Idalittleladyida6
7Рокселанаhasekih6
8Mozzart Makedonijamozzartmk6
9Мислам ствааарноiskulirana6
10Пердуфpikabu005