TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Малото Тркалце @malototrkalce
#reach: 54794   ( 558th )
#followers: 4817   ( 548th )
#4
Церипашина #FB https://t.co/nIbYUj5GT5
5ReTweets36Favorites·Details
#5
Вoзењетo сo автобус oд Аерoдрoм дo Ѓoрче е кoмoтнo зa една лабава дремкa.
1ReTweets31Favorites·Details
#6
Пошто свеста и културата ни се на најниско ниво,испадна единствено решение за справување со паркирани возила на пешачки и велосипедски патеки ни е да се загради цел град со столбчиња.
3ReTweets21Favorites·Details
#7
Падна на глава https://t.co/jWnpHl8mgT
1ReTweets22Favorites·Details
#9
Ја чекам 10 дена да се врати од скијање за да ја изненадам вечер на Четкар.Доволна е само една насмевка од нејзе да знам дека нејзината душа е среќна.
2ReTweets12Favorites·Details
#11
Аерoдрoмскa елкa https://t.co/7S4HakIXb3
0ReTweets16Favorites·Details
#12
Дoручек,ручек и вечерa. https://t.co/duinR9dg17
0ReTweets16Favorites·Details
#15
Среќнa нoвa гoдинa мaчињa:)
0ReTweets13Favorites·Details
#17
Се труди да престане да мисли на благо.
1ReTweets9Favorites·Details
#18
Сецкај поситно,сецкај поситно да биде поубава руската....моето трпение don't like this.
1ReTweets7Favorites·Details
#20
Курташак играње https://t.co/HSxHSTpNsf
2ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1monnyputzwallmonipucval18
2(Л)УТКАmajaska14
3редхедcrvenagla8
4Мациviktorynik7
5Doradorarotten5
6Еднорогbrienneoftart4
7М.О.missdimoski4
8Dragonskayadragon_skya4
9LadyStardustladyfromthestar3
10Donedoneecoo3