TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

🐈🐈 Marie 🐈🐈 @marie_hotcat
#reach: 145304   ( 4th )
#followers: 3130   ( 990rd )
#1
Купиии миии whiskassss!! https://t.co/CNUZTCzVtf
185ReTweets884Favorites·Details
#2
На соседната маса во кафанава седат четири девојки. Цела вечер ја исмеваат девојката која ги служи и го слуша нивното исмејување. Стига сметката 1150 ден. Вадат сите четири по 217 ден. Едната вика имам 214 додадете уште 3 ден.Кого исмевате бе кучки?
80ReTweets358Favorites·Details
#3
На каса:
Ми се повраќа од овој маркет и од вас!
- Ќеса сакате?
87ReTweets216Favorites·Details
#4
Што прави жена сама во кафана ?
А што бара маж на депилација, тоа ти мене да ми кажеш?
78ReTweets239Favorites·Details
#5
Што да очекуваш од 2018 кога почнува во понеделник..
78ReTweets183Favorites·Details
#6
Се заљуби?

Јас: https://t.co/5NdKrLl2ff
61ReTweets212Favorites·Details
#7
Реткост е да пронајдеш некој на кого ќе му бидеш доволен.
74ReTweets142Favorites·Details
#8
Љубовта умира, од гордоста.
59ReTweets129Favorites·Details
#9
Ќе се вратат кога ќе престанеш да ги чекаш.
Секогаш го прават тоа.
59ReTweets128Favorites·Details
#10
Тоа што непријателот ти го кажува во лице не е ни приближно на тоа што пријателите ти го зборуваат позади грб.
58ReTweets129Favorites·Details
#11
#12
Зрелоста ја стекнуваш со проблемите, не со годините.
59ReTweets120Favorites·Details
#13
Луѓето кои имаат храброст и карактер секогаш се незгодни за другите луѓе.
58ReTweets123Favorites·Details
#14
Како сте по дома?
- Еве одмараме. https://t.co/bapW9omQWV
42ReTweets149Favorites·Details
#15
Како така згодна девојка да нема дечко?
- Па ако сум згодна не значи дека сум ретардирана.
43ReTweets144Favorites·Details
#16
Нова година..
Нов почеток..
Нови сонови..
Нови надежи..
Нова борба..
48ReTweets128Favorites·Details
#17
Вреди да се бориш за она што вреди да го имаш.
57ReTweets97Favorites·Details
#18
Дали некогаш сте се чувствувале сами во просторија полна со луѓе?
44ReTweets135Favorites·Details
#19
Не сме ние жими мајка.. https://t.co/rLhuF0e0Eg
40ReTweets144Favorites·Details
#20
Плаши се од човек кој се мотивира од порази.
50ReTweets109Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1💀 Семоќниот Диме 💀dimepupuliev89
2crvenokosata2eyeshadow31
3Реаленneutralen_31
4Јефто™jefto101ot27
5На Дедо Најпаметниотi_najubaviot25
6kenshiro ' s fistdobrilco21
7Плавоокаsweety_eyes_18
8Teonateona099016
9Филозофотfirerot_16
10УлицаТемница™ulicatemnica16