TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Г-ѓа Старк @marincepink
#reach: 78970   ( 241st )
#followers: 14145   ( 42nd )
#1
малку да разграничите сексуален напад од очајна проба за пуштање
47ReTweets144Favorites·Details
#2
у новата да имате пуно
здравје
љубов
успеси
ќеш
алкохол
секс
🎉
24ReTweets126Favorites·Details
#3
јас, кога читам дека сите имаат клан на тл https://t.co/Gc8GMtdLdG
22ReTweets103Favorites·Details
#4
па овие што се радуваат на петарда коа ќе пукне очито не чуле како пука гол газ ко ќе плеснеш одпозади...
15ReTweets68Favorites·Details
#5
да испратиме задњи радни ден за 2017, лајк а бос https://t.co/ugsXEDLUyF
1ReTweets109Favorites·Details
#6
спонтана новогодишна https://t.co/WyWlUpvsJy
3ReTweets96Favorites·Details
#7
на тема, син има мобилен
со солзи ме смеел https://t.co/LTLknlsYLQ
10ReTweets63Favorites·Details
#8
не сум љута... https://t.co/L4TBgOcRI4
7ReTweets68Favorites·Details
#9
ама родители зошто сте ненормални и славите пола роденден на бебе, со пола торта со све
опрајтесе
8ReTweets58Favorites·Details
#10
ова беше @Architweetka слика? https://t.co/FKDsW0fStx
0ReTweets78Favorites·Details
#11
da pominam da te zemam ili da zemam da te pominam https://t.co/5mq7BXUZXa
7ReTweets55Favorites·Details
#12
а некад само треба некој убаво да те исплеска по газот
11ReTweets40Favorites·Details
#13
штикли се увек добра идеа https://t.co/EM4t6ssEiN
1ReTweets69Favorites·Details
#14
кој планира летово да мува нешто на плажа нека си почне со диета од сега,
ние другите што планираме да се насукуваме во плиткото може да си јадеме срања ❤️
6ReTweets43Favorites·Details
#15
ПМС визуализирано https://t.co/3fDK4f0txd
5ReTweets44Favorites·Details
#16
тли годинки полни ❤️
2ReTweets51Favorites·Details
#17
па можи највкусен ручек https://t.co/Cv2J5uinMN
2ReTweets47Favorites·Details
#18
ми дојде дедо мраз и мене ❤️ https://t.co/DNDA2ZGeJo
4ReTweets37Favorites·Details
#19
дечки дечки, кој надминал миљонче приход по основ договор(не плата) треба до 15ти да си се пријави за ддв
да си знаете
#Корисентвитерџија
8ReTweets25Favorites·Details
#20
- сакам девојки што знаат како да привлечат внимание
јас: https://t.co/plJFNmMNeI
3ReTweets39Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Џудитkroffni4ka14
2баба зинетиcentraphor0910
3♡ Лøлита ♡m_kynthia9
4Професор Цветковиќtome_corner8
5gaša gastongtturbo16v8
6Џотоgiotto_mkd7
7Оној со брадатаlegovski7
8Јан А.architweetka6
9Леголасvajldy6
10На Ванчо постариотkarsijak6