TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Марче? Да, јас сум! @markoratatata
#reach: 19192   ( 1649th )
#followers: 11434   ( 98th )
#1
Може и ова под #ТретаСмена да се вметне? https://t.co/eLKMxEgMkn
4ReTweets26Favorites·Details
#2
Ме боли куров ако некој ве блокнал, макар и да не го знаете. Не мора да оставате скриншотови тука. Ако ве блокнал значи не може да ви ги чита вашите срање твитови, ви текнало на тоа до сега?
2ReTweets12Favorites·Details
#3
Црна Гучи ташна пуна кеш!
Парадира гордо сама пеш!
А мала има плејбој ген
Секси чоколаден тен!
1ReTweets12Favorites·Details
#5
Бев со s e s t r a t i. https://t.co/EUWDrcHEZ4
1ReTweets6Favorites·Details
#6
Кога имаш празно шише пиво и полно, по грешка го земаш празното шише да пиеш... Сега имаш две полни шишиња пиво. ЛАЖЕН ЦЕПЕЛИН #ракометенречник
1ReTweets3Favorites·Details
#7
Децабевмејасиперосамослушнавтиииииитпопгозгасисомерцедесџииииип.
0ReTweets5Favorites·Details
#8
KRISKO - BAZOOKA [Official HD Video] https://t.co/iblAZEUaLu via @YouTube
1ReTweets2Favorites·Details
#9
РАП РАП МАМИЦАТА ВАША!!! #РапНаТЛ Da Dzaka Nakot - Bruka (Official Video 2008) https://t.co/O5U22k7Fka via @YouTube
0ReTweets4Favorites·Details
#10
Имав еден другар што му беа гадни лезбејки, имав.
0ReTweets4Favorites·Details
#11
Какви фацки ми се вртат во People you may know на ФБ... Ми фалат времињата коа ми даваше само пичиња јаки, ама сеа...
0ReTweets3Favorites·Details
#13
Зошто почнав да шмркам?
0ReTweets3Favorites·Details
#14
@batekiko Џабе ти е колата пак ти е мало курето
0ReTweets3Favorites·Details
#15
тие фацки што венцо и ел меџуногович ги постираат тука, епа бетер од нив...
0ReTweets2Favorites·Details
#16
Да се помолиме на иконата! https://t.co/fNe7zuQn8O
0ReTweets2Favorites·Details
#17
@im_reincarnated @Dr_Safarafov мало признај дека слушаш!
0ReTweets2Favorites·Details
#18
@im_reincarnated @Dr_Safarafov рацемоиземи ми тиииии и дијамантски прстен стави мииии

https://t.co/zFMirCsEDA
0ReTweets2Favorites·Details
#19
@devojchetoli Komentiraj kaj mene
0ReTweets2Favorites·Details
#20
Панкот умре...
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Лично Јаdevojchetoli10
2На Диме помалиотdr_safarafov3
3зомби 💀zombific2
4🔔 БизуБизуim_reincarnated2
5Reddit MKDredditmkd2
6Те Сакамdelux_if2
7Sport Lifesportlifebet1
8Subconscioustoniaudio1
9Tanya Jonestanya_jones881
10Забушантbatekiko1