TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Играорката @martinilooover
#reach: 34009   ( 996th )
#followers: 719   ( 4408th )
#1
Нова тетоважичка 😊😍 https://t.co/hcfqdUidle
1ReTweets70Favorites·Details
#2
Најубави нокти имам, сеа цркнете 😙 https://t.co/PnuZ0ypX4T
5ReTweets42Favorites·Details
#3
Дали има некој низ Мк шо одржува часеви по Словенски јазик?
Рт, фала многу
9ReTweets9Favorites·Details
#4
Пушењето и пиењето убиваат, но дали и сакањето некого?
5ReTweets17Favorites·Details
#5
Јануари беше толку долг,а мене пак не ми текна да се омажам..
4ReTweets17Favorites·Details
#6
Од 2 кафиња месечно се префрлив на 2 дневно.. https://t.co/pftdCGbwVm
1ReTweets23Favorites·Details
#7
Од мене е, ама не ме тепај https://t.co/jHALlI7BFj
2ReTweets15Favorites·Details
#8
Јас вака денес, а вие? 😊💕
+1 https://t.co/QELLiKwvyo
1ReTweets17Favorites·Details
#9
Јадев ја, 2 рибанки леб без леб.
3ReTweets10Favorites·Details
#10
Alkohol i teretana ne ode zaedno
Jas: https://t.co/L2qbxYoBuf
1ReTweets13Favorites·Details
#11
Прв работен ден денес, ај нек ми је са сречом 😏🙊
0ReTweets16Favorites·Details
#13
Си праам муабет со брат ми (10) и му викам:
Абе дај ми 500ден. ќе ти ги вратам.
Он: Не мора да ми враќаш, само пишувај ми домашно месец дена..
2ReTweets9Favorites·Details
#14
За журче знам дека можам да издржам и 2 дена без сон, ајде сеа за работа да се пробам до кај одам. Од 24h, 20 на работа 😒 Чао поз
0ReTweets14Favorites·Details
#15
Ја: Колега нели се жениш?
Колегата: Ти коа ќе сакаш да се мажиш за мене, тогаш.
1ReTweets10Favorites·Details
#18
Шо прајш мила?
-Еве готвам
Ммм...
- https://t.co/RzAS5lA0do
1ReTweets6Favorites·Details
#19
Кај без дечко, па и без менструација.
-Валентајн '18
0ReTweets9Favorites·Details
#20
Сите луѓе ја бараат среќата, само јас барам кусур.
1ReTweets5Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Владика Петарtronovno7
2дон Жуан де Коркаш™nnaskovski7
3Чибуклијаpushachishte5
4Госпоѓицаzenskiprikazni5
5💖Џесика Untouchable💖jovanka0085
6Waiter❄waitermkd5
7Tesla Coilnatemago4
8KatttP.katttp3
9Magyar_faszfaszmagyar3
10Dixonradovan_sm3