TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ништо посебно @materpatriae
#reach: 20065   ( 1603rd )
#followers: 573   ( 5361st )
#2
Соња Николовска вонредно да се избере лидер на ВМРО. Секоја чес
1ReTweets4Favorites·Details
#3
Приоритетите на високото скопство https://t.co/wutnMeHNS6
1ReTweets4Favorites·Details
#4
Мама молим те https://t.co/UCRhaoF64G
1ReTweets4Favorites·Details
#5
@Giotto_mkd има поише сработено за ветениот живот у Македонија од фактички прикачените на државна дојка во новата власт. Уште се радуваме на мали победи. https://t.co/lwHX5QISGi
1ReTweets3Favorites·Details
#7
Ни денес не станав тетка на убавец и немам на кого да му посакам Добредојде во овој прекрасен тажен свет
1ReTweets2Favorites·Details
#8
Ген сек на СДС те поздравуе @Giotto_mkd
https://t.co/zFBqLz48HK
1ReTweets2Favorites·Details
#9
Ги третираме добро гостите у @Vinyl_mk со @TheBatLadyM
1ReTweets2Favorites·Details
#10
Абе со улошка со све се знае! Прекрасна новогодишна елка @Vinyl_mk https://t.co/UyVfTdf6AK
1ReTweets1Favorites·Details
#11
@VladaMK добар ден, за убаво за арно. Зашо Драги Рашковски е уште ген сек? https://t.co/0IVFPkuFkk
1ReTweets1Favorites·Details
#12
'Еден на еден' има хумор као Никола Груевски
0ReTweets3Favorites·Details
#13
Сакам да кажам ја глеав првата епизода на Блек Мирор и јака е!
1ReTweets0Favorites·Details
#14
Одма друкше е коа близок другар ќе запроси на 31/12 https://t.co/oIDw2vzATg
1ReTweets0Favorites·Details
#15
Секуловска < Европа
1ReTweets0Favorites·Details
#17
@TheBatLadyM @Vinyl_mk е да бе BYOB
0ReTweets2Favorites·Details
#18
@iskulirana Топ не ја бие, ја иам глеано низ центар
0ReTweets2Favorites·Details
#20
Ги прибраа овците од кафе низ град https://t.co/MjAd3RuRQo
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Брусница Вејнthebatladym22
2Vinyl_mkvinyl_mk7
3Mangoran_man4
4Octoberauuttumn3
5Џотоgiotto_mkd2
6Владо Апостоловapostolov802
7Кемишskamishevski2
8LuKa©lukabt2
9Човекcovek12
10Парго™parg02