TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Брус Вејнов собар @matrixofhell
#reach: 22417   ( 1457th )
#followers: 2661   ( 1189th )
#4
* Али коа ќе видам нусе да стави селфи на Фејсбук, па нели целата поента на шамијата е да се покриеш у јавност.
1ReTweets1Favorites·Details
#5
@FoksiLejdi ono kad razumem vic ☹️
0ReTweets2Favorites·Details
#6
@perfectlyslow Кептн обвиус, мислиш дека постои некое дугме кое се притиска и оп - датум за преговори? Тоа ветување било за тогаш. 10 години полни со вмровски гомна пројдоа оттогаш. Или имаш спиено под камен?
0ReTweets2Favorites·Details
#7
* У мое време копавме руда од нос. Денешнава младина копа биткоини.
0ReTweets2Favorites·Details
#8
* Озбилно планирав да си купам дрес од РК Вардар, али после објавија дека ги бркаат сите странски играчи. Со среќа @andlek77 @jokarad4
0ReTweets2Favorites·Details
#10
* Милфке, душо...
0ReTweets1Favorites·Details
#11
@mila_la @dimanovski Кааај си бе Мила
0ReTweets1Favorites·Details
#13
@perfectlyslow Па ги изгуби изборите 2008ма, како да исполни ветување кога не е на власт?
0ReTweets1Favorites·Details
#15
* Глеате колку нѐ сакаат Грциве, дури и протестираат за нас #ПамеЕлада
0ReTweets1Favorites·Details
#16
@AnaFiljana „да нѐ гледа“ блек пантер 😂😂
0ReTweets1Favorites·Details
#17
@Lavova_ :namestis krunu:
0ReTweets1Favorites·Details
#18
@ak_square9 @MMQWalker @JamesKerLindsay Turkey lays on the land of the former Byzantine Empire. Do you hear them call themselves Byzantians?
0ReTweets1Favorites·Details
#19
@yeahsc1ence @Theofiliaaa What I don't understand is what in particular are Greeks afraid of. Invasion from us? Aliens would be more concerning problem.
0ReTweets1Favorites·Details
#20
@Miki_Kinaj to je porez za los humor :P
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Катарина Вит ❄perfectlyslow66
2Гемиџија од АлиеХпресgemidzija_aliex24
3Elisabet Paschosmakedni20
4Real Macedoniarealmacedonia19
5Nikola Dimitrovdimitrov_nikola19
6Prime Minister GRprimeministergr19
7Злобната ♊ 👑evilgeniusdemon16
8Ιωαννηςtj3tzfnjt3lnk1z14
9Ilija Dimovskiilijadimovski5
10Marenović Slavišasmslavisa4