TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Методија Белевски @metodija69
#reach: 13   ( 31085th )
#followers: 13   ( 30308th )
#1
Не ме боли што бев изигран, ме боли што бев лојален. 😔

#ТаженТвит
30ReTweets91Favorites·Details
#2
"Спротивно од љубовта е рамнодушност, не омраза." - Гер'то
24ReTweets55Favorites·Details
#3
Ја мислев дека тоа било некаков си мармалад, а тоа да ти било „Органска крема за кожа со екстракт од кајсија“.

Шала на страна, вкусно беше, пола леб мавнав со тоа. 😂
20ReTweets65Favorites·Details
#4
Цел живот те знаат ко човек од збор. После се чудат и ти се лутат кога нема да го прекриш за да им удоволиш. 😒
25ReTweets46Favorites·Details
#6
- Мете, нервозен си?
= Не бе, зошто? https://t.co/oe3k2BekeA
12ReTweets58Favorites·Details
#7
Од таленти, 3 пати парите што ми беа за патики ги дадов за домашни апарати. Ако некоја ми замери за старите патики, има со правосмукалката да ја тепам!
12ReTweets45Favorites·Details
#8
Дебел, тоа сам ќе го изедеш? https://t.co/THuxpVzGpE
9ReTweets34Favorites·Details
#9
Нц нц нц, саде ќорави. https://t.co/0TegrSt9D2
7ReTweets31Favorites·Details
#10
Ако ставате странски зборови на Инстаграм и слично, ве молам, бидете граматички точни. 😐
6ReTweets31Favorites·Details
#12
@Shisharka_ Лесно се решава тоа. https://t.co/r3jKV1UFh9
7ReTweets21Favorites·Details
#13
Значии 1 кг сурутка во прав, со 80% протеин на големо била 600 ден. https://t.co/9paqxdJTW9
6ReTweets20Favorites·Details
#14
Владикана пак се меша у држава! Попе, прво данок да плаќате! 😡
5ReTweets22Favorites·Details
#15
#ДоброУтро

Mick Jagger - God Gave Me Everything https://t.co/31RootD0Nt via @YouTube
7ReTweets12Favorites·Details
#18
Ова санкањево многу било возбудливо бе. 😲
5ReTweets13Favorites·Details
#19
Само што му реков на татко ми дека ќе одам да спијам.

*искрен шок и страв имаше на лицето 😂
4ReTweets15Favorites·Details
#20
Metallica - Frantic [HD] https://t.co/kI3YkqqjIR via @YouTube
5ReTweets10Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1kenshiro ' s fistdobrilco35
2Јефто™jefto101ot27
3Ранкоsrbak21
4Viko von Dromvikohyeah20
5осамен рисris_klitoris20
6Поглиачиsmoothmanmk18
7ЕбачоСловенlpvistinskicoek16
8Пуцвалmonipucval16
9А.Б.abdula_budala16
10Angele[Od®abota]angeleodrabota114