TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 58128   ( 474th )
#followers: 12044   ( 83rd )
#1
"СДСМ ДПМНЕ"
6ReTweets29Favorites·Details
#2
Како се вика некој шо мисли дека е кул, паметен и неискомплексиран? One word, твитерџија.
5ReTweets31Favorites·Details
#3
Кој канцер е твитеров
5ReTweets23Favorites·Details
#4
Ми се станува travel person <3
3ReTweets27Favorites·Details
#5
Xiaomi Mi A1 после месец дена користење:
- Нема никакво успорување
- Многу багови се поправени
- Сум немал подобар телефон <3
5ReTweets21Favorites·Details
#6
Љубовта ❤️ https://t.co/TTMak01wBu
0ReTweets35Favorites·Details
#7
Сеа можам раат да дркам https://t.co/Qt1M6klQa4
0ReTweets30Favorites·Details
#8
I regret the moment when I met you first
2ReTweets19Favorites·Details
#9
Xiaomi Mi Band 2 први импресии:
- Супер изработка
- Дисплејот е океј
- Копчето функционира одлично
- Ремчето е флексибилно, удобно https://t.co/7iYsA1Iqkn
0ReTweets24Favorites·Details
#10
Вечерва се случи најјакиот метал концерт во последните неколку години 🤘
1ReTweets20Favorites·Details
#11
Ако знаев на кај терам, че имав стабилна врска </3
2ReTweets15Favorites·Details
#12
Официјално станав Xiaomi фанбој ❤️
1ReTweets18Favorites·Details
#13
Кога ќе ми текне дека треба да соберам 40к за лаптоп https://t.co/inZlWT7K5t
1ReTweets18Favorites·Details
#14
Кога ќе прочитам нешто за Скопје и провинцијалци https://t.co/vJfYU9j2ZV
0ReTweets18Favorites·Details
#15
Па нема нешто позаебано од то да си заљубен во некоја шо те има ставено во френдзоун </3
1ReTweets14Favorites·Details
#16
0ReTweets16Favorites·Details
#17
ВМРО носеа глупи закони, СДСМ ги трга нив и носат нови глупи закони (како овој со ддв-то).
2ReTweets9Favorites·Details
#18
Ауба и Мики си газат 😍
3ReTweets6Favorites·Details
#19
Па нема нешто понапето од тоа кога ќе ми го пишат презимето со в. Вибам тоа скопјаништата </3
1ReTweets9Favorites·Details
#20
1ReTweets9Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ОмајФАЌИНгад!0majgad25
2lil сандреssassy9621
3Дилдо Багинсivogievski11
4Никаilinananana10
5Марсовка на Земјатаsharenamarsovka10
6Sasho Andonovdr_koljo9
7Тој со музикатаtojsomuzikata9
8Грр Грр Мјау Мјауbabaaauuu8
9ViXenalexandra_ynwa8
10Магнолијаbitch_switch7