TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 57167   ( 496th )
#followers: 2874   ( 1098th )
#1
Твинкл, твинкл литл стар
Ментал хоспитал ис нат соу фар..
😲
25ReTweets95Favorites·Details
#2
Не, не го јадев сендвичов од Ројал туку се борев со него.
Сега ќе ме извините на кратко, да се истуширам пошо и на газот иам мајонез
14ReTweets89Favorites·Details
#4
Ме спопаѓаат спомени од времето кога ќе се запролети и мајка ми ќе ме дотера во кадифено фустанче, со бели перлон хулахопки и лаковани кондурчиња. Косата врзана во високо репче со машна од сатен, која секое утро како ритуал, рачно ја моташе на прстињава...
30 год летнаа за миг 😔
5ReTweets46Favorites·Details
#5
Ситуација колдколинг, а треба да закажеш состанок.
Презимето на господинот е Курнога.
3ReTweets23Favorites·Details
#6
Бем ти здравство шугаво. Сите сме во истите говна. Треба да се покрене иницијатива за да се воведе избор при плаќање придонеси. Ко воли да се лечи преку фонд нек изволи. Се убивме од дупли трошоци
4ReTweets12Favorites·Details
#7
Потејто лазања.
Абе кажи мусака
3ReTweets14Favorites·Details
#8
Од дете можеш да слушнеш најубави зборови.
Или на пример:
- Зашто ти се вакви веѓите ?
- 😒..
3ReTweets11Favorites·Details
#9
Една тетка се пофали дека во саботата препила Џегер.
1ReTweets13Favorites·Details
#10
Јас сум од времето кога носевме ламбада суќни и бициклистички испод 😶
1ReTweets10Favorites·Details
#11
Сега ги читам пораките на сите што сум ги пратила во бунилото:
"Се разбуди, добро е, да не не мислите..."
*синко, слепо црево
Несвесно секаде сум го удрила акцентот на "се разбуди.."
#вечна
0ReTweets13Favorites·Details
#12
Ај лелелелелеле 😍😍😍😍😍😍
https://t.co/TlBA4w4d0d
2ReTweets3Favorites·Details
#13
Згрозена од монструозни ликови што јавно и пуни себе образложуваат. Немам збор да опишам што чувствувам, фуј
1ReTweets5Favorites·Details
#15
За да го скратам времето идам на приватен специјалист кој бара кт снимка за која матичниот не ми дава упат, ме препраќа кај специјалист што работи со фонд за упат кој е нафуран и ми дава упат за после месеципол зашто ми правел услуга и пази: "не сум му изгледала за итен случај".
0ReTweets8Favorites·Details
#16
Знаев. Од увек сум била старомодна https://t.co/1VoxLCffSl
0ReTweets8Favorites·Details
#17
Она кога си ја сакаш жената секој ден од месецот https://t.co/j60SsJ5sQb
0ReTweets8Favorites·Details
#18
Од вкусови идеална комбинација ми е солено луто кисело.
Не нешто фенси шменси, туку било што зготвено со феферонки од Кам у прилог.
И да голтнам залак онака на пола, скроз мазохистички па цело грло со се хранопровод да ољутам. Мх мх
0ReTweets7Favorites·Details
#19
Морам нешто да ви признаам. Сарма немам пробано цела година..
0ReTweets6Favorites·Details
#20
Ремзи два гола. Нечу да прогнозирам ал нека им лесна земја
0ReTweets6Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1i999yi999y14
2Shqiptare nga Kosovadrndrnjarinja_9
3Mindрluмbеrmindplumber9
4ТвитеротНаАнаФранкbox_kiki6
5Пердуфpikabu005
6мист ербин славянскиhemicarot4
7Cosmopolitanalikiaj4
8Poison Ivyhedera_genus4
9џи џи Еџedge9724
10Sasho Andonovdr_koljo4