TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ДисКРЕТЕН џентлМЕН 🎩 @mknothing1
#reach: 11674   ( 2143rd )
#followers: 690   ( 4555th )
#1
Од малери, издвојувам: https://t.co/kzZqmAfpor
6ReTweets15Favorites·Details
#2
Ееееенд, we have a winner! https://t.co/1qdWkX6QtD
5ReTweets16Favorites·Details
#3
Она, кога пробуваш да гледаш филм онлајн:
-Not Valid
-Page not found
-Instal Javа
-Like us on facebook
-Сузана е на 3 км од тебе и сака секс со тебе
-Invalid video
-Eror 404
-Препиши ни го станот/куќата
-Донирај бубрег
-...
-...
1ReTweets7Favorites·Details
#4
- Тато, кој го измислил сексот?
- Грците сине. Они се фалат дека све измислиле...
- Навистина тато?
- Да. А подоцна дошле Римјаните и им покажале дека сексот е поубав кога го правиш со жена.
2ReTweets3Favorites·Details
#5
Малце црн хумор... https://t.co/wNS1ycbnup
1ReTweets4Favorites·Details
#7
Ќе ги водиме Чесиве 2-3 гола цело време...
Нормално, ќе ги водиме до последните 2 минути...

Е, во последните 2 минути ќе ни изедначат и почнуваат стресовите!!!

#стрестест
#докогабевака
#сепакќесигиакнеме
0ReTweets4Favorites·Details
#8
Од комбинации, издвојувам:
1. Македонија да ја совлада Данска
2. Натпреварот Шпанија – Германија да НЕ заврши нерешено
3. Словенија да извојува победа над Чешкa

#надежтапоследнаумира
1ReTweets1Favorites·Details
#9
Мене, рецимо, повеќе би ми се свиѓало автопатот да се вика “Братство и единство”, отколку “Пријателство”.
0ReTweets3Favorites·Details
#10
Секој ден се нервирам Јас
Ми снемвит интернет секој Час
Ич не ми е мака шо имам Грип
Пичка ви матер оператор Вип

Via Facebook
(поетот е од Охрид)
0ReTweets3Favorites·Details
#11
Една слика, 1.000 зборови...
😡😡😡 https://t.co/SApRY620UW
0ReTweets2Favorites·Details
#12
Водиме, водиме, водиме...
Водиме цело време 5 (пет) разлика...
Готово е. Победуваме!

*Изгубивме 1 разлика
0ReTweets2Favorites·Details
#13
Порано, требаше да се вложи голем напор за да уцениш некого...
Денес имаме принт-скрин!
0ReTweets2Favorites·Details
#14
Дечко и испраќа SMS порака на девојката: "Го молам корисникот да се омажи за мене"
Добива одговор: "Почитуван кориснику немате доволно кредит за оваа опција"
0ReTweets2Favorites·Details
#16
Некаде во источна Македонија...

- Абе, го фанаа ли крсто?
- Ехееее, ене го, уште пред 40 дена е во притвор...
- ...
- ...
0ReTweets1Favorites·Details
#17
Нов моден тренд. Кошула под дрес! https://t.co/1U009qPLdA
0ReTweets1Favorites·Details
#18
Губиме 13 гола разлика!
Ја: https://t.co/4r9hdHyzbE
0ReTweets1Favorites·Details
#19
Нека пукнат душманите! https://t.co/CAdTD7VNmH
0ReTweets1Favorites·Details
#20
Не ми се верува каков ракомет гледав.
Тоа е, победува тој што има срце да издржи до крај.
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Филизаunejardin2
2Мено Паузаmalaghata1