TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

⭐Мамичка⭐ @mladamama03
#reach: 83503   ( 182nd )
#followers: 10878   ( 116th )
#2
"Мамо, ако нема кревети у школо ич не планирам да одам".

Давид(5)

😂
19ReTweets136Favorites·Details
#3
Нит мразам провинцијалци, нит педери, лезбејки ми сметаат, дај опрајте се, видете дали се луѓе, небитно што се од каде се.
Ебаве тоа више па.
27ReTweets110Favorites·Details
#4
Ух, у пичку матер, колку сакаш прави се силен, има моменти на кои не им можеш ништо.
21ReTweets93Favorites·Details
#5
Може јас не знам како да ти кажам, ама погледов знае.
22ReTweets72Favorites·Details
#6
Опрајте се, не се врти светот околу вас :*
19ReTweets78Favorites·Details
#7
Мало невнимание и си ги испекла макароните 😂 https://t.co/f9N3ioxtt0
15ReTweets77Favorites·Details
#8
Од погледи оние кога те љуби со очите. Кога те соблекува со погледот, кога ти кажува се што сакаш да слушнеш. А молчи.
24ReTweets49Favorites·Details
#9
Одејќи накај гробишта си размислувам за тоа колку многу омраза и злоба се вселило во нас, а на крај сите ќе завршиме таму..
12ReTweets79Favorites·Details
#10
Си ја нахранив самодовербата со малку страв и возбуда. За еден нов почеток. За една нова јас.

Ај живели 🍷
13ReTweets70Favorites·Details
#11
Aко сакате некому да му пишете, да му се јавите, да му кажете што ви лежи на срце, направете го тоа, не чекајте. Животот е многу пократок отколку што мислиме.
17ReTweets58Favorites·Details
#12
"Лесно е некoму да му гo смириш гладот, тешко е да му ја исполниш празнината во срцето."

Мајка Тереза
18ReTweets51Favorites·Details
#13
- Дај ми уште една шанса, ќе се сменам!!

ааааахахахахах
ахахахахахааххахаха
ахаххахахахаахахахахахах
13ReTweets65Favorites·Details
#14
Мммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммм https://t.co/iWI4W21Kmo
11ReTweets66Favorites·Details
#15
Себични луѓе што мислат само за себе, бегајте што подалеку од мене.
16ReTweets50Favorites·Details
#16
Актериште.

Вечна ти слава. https://t.co/iqMjvu4utZ
11ReTweets61Favorites·Details
#17
Ми падна шеќерот, сакам да ми се качи(ш).

Не е #третасмена ама супер е за #ДоброУтро 😂
13ReTweets55Favorites·Details
#18
Ништо подобро од ова нема да слушнете денес. Уживајте и пријатен остаток од денот

PINK FLOYD - Hey You (vinyl) https://t.co/4QG255MAvl
14ReTweets51Favorites·Details
#19
Времево е само за секс.

Ве лажам, само за спиење е.
9ReTweets65Favorites·Details
#20
Дробев кромид па се почешав за очи.

Оооооооо ти ибам смотаната 😂
11ReTweets58Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1crvenokosata2eyeshadow15
2Aleksandararkenstone2813
3Црнокосаcrnokosa12311
4Caribbean 1201bozinovskizlat110
5Snezanasnezana282898829
6Nursе💉sestrati7
7Џинџеротi_am_dimovski7
8el4e_zel4eelcezelce6
9Мимикријаmajaspasovska15
10ПлавоБелservicecrew_5