TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

_Ерл_Хики @morientesangel
#reach: 76142   ( 260rd )
#followers: 592   ( 5212nd )
#1
Фото на денот. https://t.co/gpbuEspQnu
165ReTweets514Favorites·Details
#2
Девојченце!
-Пијана сум, еби си матер. https://t.co/YYrJs07mZe
7ReTweets31Favorites·Details
#3
Само смртта не' следи до крај, се друго си бара пат, поразличен од нашиот.
9ReTweets21Favorites·Details
#4
Немој со тие фори по глава, имун сум веќе.
9ReTweets19Favorites·Details
#5
"Младите трезни, повозрасните на токсикологија" #Телма
- Некогаш е подобро да не се следи примерот од постарите.
7ReTweets21Favorites·Details
#6
Без нас депресивните, твитер би бил вицотека.мк
5ReTweets25Favorites·Details
#7
Еден ден ќе ме препознаеш во нечиј туѓ лик, ќе му дадеш се, но тоа нема да сум јас, ниту ти ќе бидеш повеќе ти.
7ReTweets19Favorites·Details
#8
Предвечер, прва вечер и втора вечер, па и Стара Нова... па и Рокфелер би банкротирал.
3ReTweets24Favorites·Details
#9
Емоцијата не е мудрост и обратно.
7ReTweets12Favorites·Details
#10
Најтешко е кога, за некоја пролазна поука, мораш да поминеш преку цела болка.
6ReTweets15Favorites·Details
#11
Не прашувај ако не сакаш да слушаш.
5ReTweets16Favorites·Details
#12
The Doors - People Are Strange https://t.co/uEBG11Icyf via @YouTube
5ReTweets16Favorites·Details
#13
Сум бил на сечие место... на крај, на моето е најтешко.
4ReTweets14Favorites·Details
#14
Крадеме минута плус од Сонот, Бесплатно раздаваме часови и часови од Животот. Секој ден.
4ReTweets10Favorites·Details
#15
Патетични сме сите, до болка, само што некои потонале во патосот, па глумат дека ништо не ги допира.
4ReTweets8Favorites·Details
#16
Секој заслужува по еден човек како тебе.
3ReTweets10Favorites·Details
#17
Не им верувам на луѓе што се колнат, во било што.
3ReTweets9Favorites·Details
#18
Да бев од оние што лесно пресрамуваат, досега ќе имав 4ри бивши жени, алиментации за 17 деца, проневерени 239 000 000 $, 3 милијарди по рајските острови и ќе лежев доживотна за геноцид.
2ReTweets12Favorites·Details
#19
Дали треба истата грешка со тебе да ја направам, или вредиш да почекам?
2ReTweets11Favorites·Details
#20
Ти си ми слабост, и ко сите да знаат, удираат баш таму.
2ReTweets11Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Бен Квик🔫prilepcanecot27
2Методија Белевскиmetodija6927
3Annahindig05alpha26
4Андромеда Дел Реј__andromeda9626
5Crnokosadvasveta17
6Son Оf а Preacher Мanvane_passenger14
7Пепа Јоноаpepajonoa13
8Курослав Пичковиќ.p_angjelkoski11
9Wannabeiskulirana11
10Duchess Bananabanankata10