TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mery💎 @mumamery
#reach: 94267   ( 115th )
#followers: 1366   ( 2415th )
#1
Јадат со телефон
Работат со телефон
Спијат со телефон
Е.ат со телефон во рака
Кога ќе ги побараш не ти одговараат на повик
63ReTweets190Favorites·Details
#2
Деца водете љубов...не јадете гомна по цел ден
51ReTweets169Favorites·Details
#3
Некој го тепал кучето на мајка ми и му ја скинало опашката😢 го оперираа...а нема помирно куче од ова...Е навистина сте копита https://t.co/kxs9sshwwU
33ReTweets135Favorites·Details
#4
Не дозволувајте да си заминат луѓето што би ја дале и душата за вас...нема да се вратат
39ReTweets101Favorites·Details
#5
Само здравје другари друго све нека иде у пичкуматер ...
30ReTweets108Favorites·Details
#6
Татко ми велеше

На масата секој си има свое место, и ти си имаш свое и иако не си тука јас на никој не му давам да седне..

Ме учеше да сакам😍
19ReTweets117Favorites·Details
#7
Моите проблеми се решаваат сами. Па големи си се
26ReTweets94Favorites·Details
#8
Можам да простам многу работи на еден маж...
Недостиг на храброст не можам
23ReTweets83Favorites·Details
#9
И така еден ден си одлучуваш со кого ќе се смееш а со кого ќе плачеш...некои луѓе не ги заслужуваат двете емоции
21ReTweets71Favorites·Details
#10
И кога некој ти недостига побарај го зошто животот не е утре туку е сега
21ReTweets70Favorites·Details
#11
Бев оптимист...Ама сега сум добро
21ReTweets66Favorites·Details
#12
Оние морници по телото што немаат врска со ладното
21ReTweets57Favorites·Details
#13
Мало невнимание и оп убаво ти е на душата https://t.co/tKZ884ZzSV
12ReTweets76Favorites·Details
#14
Некои убави моменти не можеш да ги објасниш
Едноставно....се случуваат
15ReTweets54Favorites·Details
#15
Ќе ти исклучат светло па се лутат зошто не можеш да ги најдеш
16ReTweets48Favorites·Details
#16
Животот ти е 10% што ќе се случи и 90% како ќе реагираш
13ReTweets54Favorites·Details
#17
Еден ден ќе ти раскажам колку животи сум те посакувала
13ReTweets46Favorites·Details
#18
Најсилно чувство што ме следи во последно време е заморот
10ReTweets53Favorites·Details
#19
Госпоѓата на инста 60год. ако стави уште два филтера и ќе добие мензис
11ReTweets50Favorites·Details
#20
Простете ми што сум многу згодна
хехе
6ReTweets61Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Мимикријаmajaspasovska1138
2D.D.J.drndrnjarinja_92
3Професор Цветковиќtome_corner33
4Поглиачиsmoothmanmk30
5баба зинетиcentraphor0927
6Његошzhikatha24
7Бунтовничкатаbuntovnickata17
8Грејт Манитуfirewaterme15
9Buçkoyelrambobtwo15
10MyMorningJacketprkosot14