TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мандала @nadiamali0511
#reach: 81376   ( 202nd )
#followers: 4276   ( 667th )
#1
Чорапите: Ние сме сoвршен пар, никогаш нема да се разделиме!
Машината: ХАХАХАХАХАХА
114ReTweets298Favorites·Details
#2
Убаво е чувството кога ќе поправиш нешто што било скршено. Особено човек.
94ReTweets197Favorites·Details
#3
Му викаш те боли глава, па му се избацуваш во секси долна облека, после него го боли глава...
85ReTweets212Favorites·Details
#4
Добро глумиш ама во лош филм.
73ReTweets145Favorites·Details
#5
Жена кога треба да заврши една работа, обично комплицира. Затоа си работи повеќе работи истовремено.
50ReTweets98Favorites·Details
#6
Додека го пиете вашето утринско кафе, каматата од вашиот кредит пристигна. Вашата Банка.
39ReTweets102Favorites·Details
#7
Животот е тежок, ја уште повеќе.
37ReTweets77Favorites·Details
#8
Не ми е криво што ме лажеш, криво ми е што мислиш дека ти верувам дека ручекот ми се погодил.
37ReTweets75Favorites·Details
#9
Љубов е кога ќе се заљубиш со двете лица.
34ReTweets77Favorites·Details
#10
По автобус трчам ако има дечко внатре.
32ReTweets75Favorites·Details
#11
Од екстремни спортови грееме ракија со @NarciskaTa додека шефицата е во соседната канцеларија.
19ReTweets56Favorites·Details
#12
Пајакот на град Скопје имал појака супермоќ... https://t.co/jj3Gmup9nP
21ReTweets47Favorites·Details
#13
Како животот? https://t.co/PZNEBE8oE5
23ReTweets31Favorites·Details
#16
@Jefto101ot @_Bradestiot @ZeznataSkorpija @2eyeshadow @BozinovskiZlat1 @kapujacata @SNEZANA28289882 @Marie_HotCat @evesblues @evilgeniusdemon @Monihris3 @Mon6660 @dupevski @februar1967 @Mmarimariz @Teona0990 @MajaSpasovska1 @dobrilco @angelebe @hot123Micky @darkoptimum Убав викенд на сите и да ве прати добра карма ;) Јас се одјавувам на подолго, се читаме за некој месец 😚💞🎉
4ReTweets18Favorites·Details
#18
I need to try first... https://t.co/q4JPHFmcch
3ReTweets3Favorites·Details
#19
@Bitch_Switch Среќен роденден Магнолија 😘🎉🎈❤💃
1ReTweets2Favorites·Details
#20
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Јефто™jefto101ot4
2Нарцисткаnarciskata4
3Teonateona09903
4kenshiro ' s fistdobrilco3
5crvenokosata2eyeshadow3
6🐈🐈 Marie 🐈🐈marie_hotcat3
7👽Aлиен'ка👽 ex Angel Dust🚬zeznataskorpija3
8Маримаризmmarimariz3
9Girl With Mousy Hairkalakurnica3
10Aнѓеле Беangelebe3