TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

една неБитна @nanu99001
#reach: 68563   ( 357th )
#followers: 3321   ( 924th )
#1
со швалерка на ракомет не се оди... ќе те покажат на телевизија
25ReTweets99Favorites·Details
#2
дај му на душата то шо си сака... https://t.co/iFQxxOB3gG
8ReTweets53Favorites·Details
#3
жртвите секогаш имаат по некој близок шо им вели: кај ќе одиш имаш деца, трпи ќерко тоа е немаш избор, ќе се смени, барем пари дома носи, ќути не кажувај кој ќе се ожени со тебе и куп грди работи
#СегаКажувам #TashTregoj
9ReTweets43Favorites·Details
#4
како ќе си ги научиме децата, така ќе се однесуваат...
13ReTweets29Favorites·Details
#5
ако сакаш да те слушам, слушни ме и ти мене
11ReTweets30Favorites·Details
#6
којзнае колку е тешко да го тргаш погледот од она шо сакаш постојано да го гледаш.
11ReTweets29Favorites·Details
#7
трчајќи по другите се подзаборавив себеси
7ReTweets31Favorites·Details
#8
колку повеќе си буден толку повеќе се зголемува желбата за храна или цигара
6ReTweets34Favorites·Details
#9
или заврши ја работата или ич не почнувај.
8ReTweets28Favorites·Details
#10
одсутни нема, присутните ко да не се тука.
8ReTweets28Favorites·Details
#12
неможам сега го решавам грчко-македонскиот спор
7ReTweets30Favorites·Details
#13
вети ми убав сон, па можеби ќе заспијам
6ReTweets33Favorites·Details
#14
note to myself: не пребарувај симптоми на интернет ќе паничиш.
5ReTweets34Favorites·Details
#15
Добро ВИ Утро...
https://t.co/2VbI74VSRJ
7ReTweets27Favorites·Details
#16
Добро ВИ Утро... https://t.co/xfj7ns8I6f
5ReTweets33Favorites·Details
#17
#18
поарно шо ќе остариме на различни адреси - јас, ко видов слика од бившиот
6ReTweets30Favorites·Details
#19
да си ветиме љубов, да си ветиме трпение, да се ветиме дека сѐ што ќе си посакаме ќе си го исполниме....
среќна нека ни е
5ReTweets32Favorites·Details
#20
далеко је и Скопје ако одиш пеш.
7ReTweets26Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Poison Ivyhedera_genus39
2Aнѓеле Беangelebe21
3навивачmkdpece21
4Lonely_Traveler 🖤___traveler__17
5UltraViolet Heaven6_7characters17
6Пепа Јоноаpepajonoa16
7Evianaveevian16
8САЛЕsale_bt_14
9Битолчанкаbit0lcanka14
10Поглиачиsmoothmanmk12