TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Напизден Минион @napizden_minion
#reach: 10863   ( 2199th )
#followers: 977   ( 3315th )
#1
BRAOS, SAMO NAPRET!!11
Шекеринска: Точно е дека СДСМ предложи албански симболи на парите https://t.co/CfIL9mmQgX via @Фокус
8ReTweets18Favorites·Details
#2
Ај па да дочекаме не само сајтот туку и Владата да им падне... https://t.co/7NjLbXRysN
5ReTweets14Favorites·Details
#3
Алкохол v.s. Трева 😂😂😂 https://t.co/EmSkezg2Wo
3ReTweets9Favorites·Details
#5
Sunday funday - пуштајте бојлерите на најјако 😌 https://t.co/pc3LFsgYW7
2ReTweets5Favorites·Details
#6
Гледа некој отворањево на #ЗОИ да ми каже нашиве дали пројдоа да не гледам џабе...
#ЗоИ2018
2ReTweets5Favorites·Details
#8
Некоја сече со збор, а некоја со носот... #ДоброУтро
1ReTweets2Favorites·Details
#9
Ова некако ептен deja vu... #НеСеИсти
https://t.co/uTEm7B7Ovd
0ReTweets2Favorites·Details
#10
#11
Од времето кога бев малку покреативен 😌 https://t.co/N9gd2TZWbT
0ReTweets2Favorites·Details
#12
#ДојдеЖивот
За три дена – петмина посегнаа по својот живот https://t.co/PufBEM67ST via @YouTube
0ReTweets1Favorites·Details
#13
@MRisafov Едноставно е... Се очукуваш уште на Нова Година, ама тоталка... А, потоа секој ден маваш по чашка две за да не се отрезниш скрос = профит.
0ReTweets1Favorites·Details
#14
... oti posleM nikoj ne ni bara. https://t.co/LFyUQYe7s7
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Дареthe_realswat_1
2Катарина Вит ❄perfectlyslow1
3L'excessivel_excessive1
4Преспанец 🍎resencanecot1
5Бони Топbonitopp1
6иПрезимесосеМатиченboriseto1
7Поглиачиsmoothmanmk1
8Методија Белевскиmetodija691
9Јефто™jefto101ot1
10Alexanderalexandrovii1