TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Трпана @natalijaaat
#reach: 109581   ( 61st )
#followers: 8501   ( 191st )
#1
Јас после секој мој љубоморен испад: https://t.co/KsWXppgtSM
118ReTweets355Favorites·Details
#2
Силувани девојчиња во 25 мај, па и препродавани како стока да се. Не знам каде да се обратам, не знам дали некогаш ќе се сменат работите во оваа држава, во дом за деца, таму каде што треба да им помогнат.. таму пекол гледаат.. Ама не, ние името не го даваме и на Ивона данокот..
85ReTweets184Favorites·Details
#3
Сабајле у УЈП прашав на кој шанк се земаат формулари, стварно треба да намалам со пиење.
32ReTweets140Favorites·Details
#4
Vero strikes again https://t.co/gPmJYXx6fc
18ReTweets97Favorites·Details
#5
За мене нема подобар филигранист и среќа ми е Тетка 😍😍😍 https://t.co/sLjydmRyqx
17ReTweets100Favorites·Details
#6
Не е крива државата, крив е народот, прост, учен да ќути и да глуми дека сѐ е океј.
16ReTweets75Favorites·Details
#7
Пролет и Дебар маало 💖 https://t.co/ryCV7PuZhr
7ReTweets96Favorites·Details
#8
Важно бившите ми се среќни и у љубов.
12ReTweets77Favorites·Details
#9
#10
15ReTweets66Favorites·Details
#11
Ви текнува на Директорката од Никола Карев? Родителите бараа оставка од неа, а замислете Елизабета сѐ уште е на функција! Ало @CityofSkopje ќе се освестите ли?!
https://t.co/TLREjeOl8z https://t.co/AG6bUzENMj
23ReTweets31Favorites·Details
#12
Втор ден по ред глеам девојка со тренерки и штикла и не ми е јасно која е модва?! Која утка сте вие?
9ReTweets57Favorites·Details
#13
Скопје 💖 https://t.co/7zdcqvNGfu
8ReTweets53Favorites·Details
#14
Прости ми ако сум ти згрешила, пијана бев.
9ReTweets47Favorites·Details
#15
I say пишувајте на македонски. https://t.co/hFgWxVnaIa
7ReTweets45Favorites·Details
#16
#17
#СесреЦрта ко луда.
Ева 10 години 💖 https://t.co/fKChHRItjU
5ReTweets50Favorites·Details
#18
0ReTweets65Favorites·Details
#19
PRVIIIIII MART SOOO NEA TIII
6ReTweets39Favorites·Details
#20
Ако продужам со јадењево ќе ме запроси у Седмица, а прстенот ќе биде внатре у сендвичот и тој ќе го изедам и на крај пак ќе бидам сама.
4ReTweets41Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Пуцвалmonipucval55
2[Не]Видливиот™jovica_c32
3pina malkomohadeva_28
4Rubin Jovanoskirubinbt22
5Kosovaredrndrnjarinja_14
6Град Скопјеcityofskopje13
7Baze Lazevskibazelazevski13
8Cineplexx MKcineplexxmk12
9Joséfina 👑tetkatrende11
10Мислам ствааарноiskulirana11