TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Трпана @natalijaaat
#reach: 108920   ( 57th )
#followers: 8271   ( 200rd )
#1
-Ајде па да те мажиме годинава
- https://t.co/bzsGSAYLNT
92ReTweets300Favorites·Details
#2
"Вие па се утепавте гледајќи Discovery" велат од Телеком
87ReTweets303Favorites·Details
#4
Сестра ми раскажа како се породи со царски, цимерката до неа ми раскажа како се породила природно, а јас дефинитивно ќе си посвојам дете.
29ReTweets140Favorites·Details
#5
Во 2018 та иам желба сите да пушат трава и да не го тупат 🎉🎉🎉
26ReTweets94Favorites·Details
#6
И официјално станав Теткааа 🎉😍💖
3ReTweets138Favorites·Details
#7
Ovaka li treba so casata seljanduri? 😂😂😂 https://t.co/8jszJEKHJj
7ReTweets104Favorites·Details
#8
Уште еден профил ќе згасне поради сајбер булинг. https://t.co/oeCv7lyeqT
18ReTweets54Favorites·Details
#10
Znaci da vi raskazam neso interesno sega, si bile ednas edni decko i devojka, se gledaa samo za seks.. i posle izvesno vreme deckovo i kaza na devojkata deka ne saka da se gledaat samo za seks tuku za nesto povekje i ovaa se zbuni, so saka ovoj poise od seks be???
9ReTweets59Favorites·Details
#11
Она коа си фин, значи дека си напраил беља.
16ReTweets34Favorites·Details
#12
Како може да сакаате пача?
7ReTweets61Favorites·Details
#13
11ReTweets42Favorites·Details
#14
#15
Mi nema pisano 20 minuti https://t.co/wBiqAJxVgY
9ReTweets45Favorites·Details
#16
Скопјанка сликана во Градскиот Парк пробувајќи да се заштити од загадениот воздух https://t.co/zRBHBIwmjN
9ReTweets45Favorites·Details
#17
На мајка 😍 https://t.co/dbzr2cnqQ1
3ReTweets59Favorites·Details
#18
Порано коа играв GTA ги газев курвите, сега ми е страв да поминам улица.
12ReTweets28Favorites·Details
#19
Овде некои не заслужуваат сајбер булинг, заслужуваат да немаат пристап до интернет.
8ReTweets35Favorites·Details
#20
На нив им е скап филтерот, на нас ни се скапи лекарствата.
9ReTweets32Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1monnyputzwallmonipucval51
2[Не]Видливиот™jovica_c46
3ОмајФАЌИНгад!0majgad37
4konopmohadeva_34
5Д.Д.Ј.drndrnjarinja_25
6Baze Lazevskibazelazevski20
7Poison Ivyhedera_genus19
8Пердуфpikabu0016
9НеСумДобарcantholdmyself16
10🎲🎰♠️♥️♦️♣️🎰🎲vmro_do_grop16