TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Natasa Giceva @natasagiceva
#reach: - -
#followers: - -
#3
Утешна награда -Попова Шапка https://t.co/WEzmqWbC3g
3ReTweets9Favorites·Details
#6
2ReTweets9Favorites·Details
#7
Јас сум ти ко филм на Вуди Ален. Или ме сфаќаш и ме сакаш, или се ти делува досадно, напорно, перверзно, интелектуално срање...
2ReTweets8Favorites·Details
#10
Make your faith larger than your fears + your dreams bigger than your doubts.
3ReTweets4Favorites·Details
#14
Наша е одговорноста да се грижиме за другите, а тоа ги вклучува и идните генерации
2ReTweets4Favorites·Details
#17
ајде , и донирајте ,не само да споделувате https://t.co/fxvwjdyfdw
1ReTweets3Favorites·Details
#19
0ReTweets5Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1НапаленаЧупакабраninjazelka28
2Поглиачиsmoothmanmk7
3Малото Тркалцеmalototrkalce4
4Бледолики Џентлменpremnogulichno4
5EmptyPersonadarkhour_seeker3
6(М)еленаecipecipececi2
7ПанкотНе(Е)мртовpivo_ok_pozz2
8Сафраmetokara091
9Илузионистаelilusionista251
10Мачорот во чизми1machka1